Přírodní tělový peeling Marilou BIO 100 ml RECENZE

 

Od prvního seznámení se s Marilou BIO mi bylo na této francouzské značce velmi sympatické, jak se snaží vyrábět své produkty co nejekologičtějším způsobem a s použitím výhradně přírodních surovin. Byla jsem zvědavá, jestli garance 99% prírodnéhoorganickéhozloženia zaručí skutečnou kvalitu. Již nyní Vám však mohu prozradit, že testovaný přírodní tělový peeling (Gel Corps Exfolianty) předčil moje očekávání.

Jako snad každou ženu, i mě na první pohled zaujme pěkný obal výrobku. Jednoduchý, ale precizní design výrobků Marilou BIO bych dokonce zařadila mezi ty nejkrásnější. Balení tělového peelingu je milé na pohled a také velmi praktické. Možná by se někomu poměr mezi cenou a velikostí balení (100ml) nezdál právě výhodný, ale peeling stačí používat v menších množstvích a osobně jsem se zaměřila zejména na problémové partie. Navíc, v tomto případě se opravdu vyplatí vsadit na kvalitu a ne na kvantitu.

Hned po otevření mě příjemně překvapila přírodní vůně, bez syntetických parfémů, kterou jsem si zamilovala. Evokuje jen aroma opravdového ovoce v letním sadě. Díky prášku ze semínek meruněk a brusinek má peeling Marilou BIO poměrně velké částečky, které však dokonale obrousí pokožku a odstraní staré, odumřelé buňky.

Pokožka je po použití až neuvěřitelně hladká a příjemná na dotek. Musím se dokonce přemáhat, abych ho nepoužívala každý den, protože všeho moc škodí. Na závěr mohu jen konstatovat, že pravidelnýmpoužívaním tělového peelingu Marilou BIO, alespoň 3x týdně, v kombinaci s formovacím gelem s chladivým efektem a pravidelným cvičením jsem zaznamenala viditelnou redukci pomerančové kůže.

Autor: Nicole Jantulíková