Pro maminky

Blíží se vám termín porodu, nebo už doma pečujete o dítě v kojeneckém či batolecím věku? Přemýšlíte nad tím, zda je váš jídelníček vyvážený a dostatečně pestrý, aby pokryl potřeby dítěte? Říkáte si, jaká je optimální doba kojení? Víte, jaké živiny jsou pro ještě nenarozené dítě nejdůležitější nebo kdy a jak začít přikrmovat kojence? Na téma mateřství, těhotenství i kojení máme pro vás v sekci určené maminkám připravené články s radami a tipy, kde najdete odpovědi na otázky, které zajímají nejen novopečené maminky a těhotné ženy.

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Co na strie? Způsobů, jak se zbavit strií je mnoho. Jak na to se dočtete v dnešním článku.
Strie - velký strašák v těhotenství. Jak jim předejít?
Michaela Hynková
22.1.2018
Dudlík má své pro a proti, dítě uklidňuje a pomáhá mu ulevit od bolavého bříška. Většina rodičů si není jistá, kdy je ten správný moment ho odebrat.
Odnaučení dudlíku – víte, kdy je ten správný čas?
Michaela Hynková
9.11.2017
Těhotenství je období, kdy se mění ženské tělo a vytváří se úplně nový organismus. To si žádá hodně energie a bez vitamínů se neobejdeme. Jaké jsou nejlepší vitamíny pro těhotné?
Vitamíny v těhotenství
Šárka Stuchlíková
29.8.2017
Plavání s miminkem je možné již v kojenecké a později i batolecím věku. Jedná se o zábavnou a prospěšnou činnost pro rodiče i děti. Kdy začít a co všechno budete potřebovat?
Plavání s miminkem: kdy začít a co si s sebou vzít?
Šárka Stuchlíková
31.7.2017
Růst prvních zoubků je velkým okamžikem nejenom pro dítě, ale i pro rodiče. Na co se připravit a jak dítěti pomoci překonat toto období co nejlépe?
První zoubky: Na co by se rodiče měli připravit?
Šárka Stuchlíková
21.7.2017
Nadbytečných kilogramů získaných během těhotenství se dá zbavit pouze zdravou stravou, správnými cviky na hubnutí, kojením a pravidelným spánkem, což s malým novorozencem není vůbec snadné.
Jak efektivně zhubnout po porodu?
Michaela Hynková
3.7.2017
S dudlíkem nebo bez něj? Věčné dilema každé maminky! Pokud jste budoucí maminkou, která čeká na porod svého děťátka a stále nevíte, zda mu dudlík dát nebo nedat, možná Vám pomohou naše rady a tipy.
Dudlík - ano nebo ne?
Beáta Rampáková
13.4.2017
Stravování v období těhotenství je nesmírně důležité. To, jak maminka jí ovlivňuje vývoj dítěte. Víte, jak se správně stravovat během těhotenství?
Jak se stravovat v těhotenství
Šárka Stuchlíková
4.4.2017
Používat nebo nepoužívat dětskou kosmetiku? Někdy méně je více ...
Péče o pokožku a vlasy miminka
Beáta Rampáková
29.3.2017