Proč vyzkoušet Aloe Vera

Aloe Vera je rostlina, jejíž léčivé účinky se zdají být nekonečné. Napomáhá udržet mladistvý vzhled a zlepšuje zdravotní stav, je vhodná jak pro vnější, tak i vnitřní použití. Roste v tropických klimatických podmínkách. Tato bylina je oblíbená po celá tisíciletí, dokonce královna Kleopatra ji využívala při svých zkrášlovacích procedurách. Dnes ji najdeme například v tradiční čínské, indické a japonské medicíně. 

Výrobky z Aloe Vera zakoupíte na www.elixi.cz.

Aloe produkuje dvě látky, gel a latex, které se využívají v medicíně, potravinářství a kosmetickém průmyslu. Aloe gel je průhledná rosolovitá hmota obsažená ve vnitřní části listu. Aloe latex je zbarvený do žluta a nachází se hned pod slupkou.

Složení:
Rostlina Aloe Vera má velké množství potencionálně účinných látek, mezi ně patří například vitamíny skupiny A, C a E, což jsou antioxidanty neutralizující volné radikály. Také obsahuje vitamíny skupiny B. Má spoustu minerálů jako jsou vápník, selen, hořčík, měď, mangan, sodík a zinek. Dále v ní najdete enzymy, které zmírňují záněty.

Aloe Vera účinky:
Aloe Vera extrakt brání tělo před rýmou a nachlazením a celkově posiluje imunitní systém. Několik výzkumných studií tvrdí, že Aloe Vera dokáže bojovat s HIV virem, zmírnit cukrovku, astma a některé druhy rakoviny. Upravuje zažívání, protože napomáhá uvolňování pepsinu (trávícího enzymu). Šťáva z celých listů Aloe Vera zbavuje tělo nežádoucích látek. Čistí játra, ledviny, močový měchýř a slezinu. Podporuje růst vlasů a hubnutí. Zmírňuje ekzémy, akné a léčí opary. Zklidňuje popálenou pokožku od sluníčka a hydratuje pokožku. Pomáhá při artritidě. Snižuje cholesterol. Aloe Vera neobsahuje látku, která by nebyla léčivá, proto její blahodárné účinky stojí za vyzkoušení.

Stačí 3x denně před jídlem vypít 20 – 50 ml Aloe Vera Bio a vaše tělo bude zdravější, vaše pleť zářivější a budete mít spoustu energie.

Autor: Michaela Hynková

Alternativní produkty