Salátový mix original BIO RAW Super food 200 g

Salátový mix original BIO RAW Super food 200 g
Salátový mix natural v BIO a RAW kvalitě je křupavá směs slunečnicových semínek, dýňových semen a piniových oříšků, která dodá jedinečnou chuť každému salátu. Směs je vhodná i pro přímou konzumaci.
Cena vč. DPH:
149 Kč
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
zítra
Kód18018
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Lahodná směs slunečnicových a dýňových semínek a piniových oříšků plná vitamínů, minerálů, bílkovin, aminokyselin a dalších organismu prospěšných látek dodá každému salátu úplně nový rozměr. Směs je krásně křupavá, voňavá a neuvěřitelně dobrá, takže se dá konzumovat i přímo.

Kromě toho jsou v obsažených dýňových semenech mimo jiné i důležité cucurbitaciny, které zabraňují trasformaci hormonu testosteronu do formy dihydrotestosteronu. Právě tento má za následek nežádoucí zvětšení prostaty, která trápí mnoho mužů.

Semínka slunečnic obsahují okolo 90 % nenasycených mastných kyselin a jsou bohatá na fytosteroly. A piniové oříšky? V těch je téměř 12 % velmi kvalitních bílkovin a ve 100 g se nachází 1.24 mg vitamínu B1 a 3.06 mg železa.

Upozornění:
Alergeny: Může obsahovat stopové množství arašídů, pšenice, sezamu a lepku.

Složení: 
Slunečnicová semena, dýňová semínka, piniové oříšky. Všechny složky jsou v BIO a RAW kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Obsah: 
200 g

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energická hodnota 2210 kJ /528 kcal
Tuky 51,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 5,7 g
mononenasycené mastné kyseliny 15,8 g
polynenasycené mastné kyseliny 19,8 g
Sacharidy 10 g
z toho cukry 2,6 g
Vláknina 7,7 g
Bílkoviny 23,3 g
Sůl 0,028 g
Zázazníci k tomuto výrobku nakupují:
Zákazníci k tomuto výrobku kupují