Šalvějové bonbony s citronem Sanct Bernhard 170 g

Šalvějové bonbony s citronem Sanct Bernhard 170 g
Šalvěj skvěle účinkuje, pokud jste nachlazeni nebo Vás škrábe v krku.
Cena vč. DPH:
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód10050
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Přemýšlíte, jaké potěšení může přinést nachlazení? Víme o jednom! Bonbóny Sanct Bernhard s příchutí citronu a šalvěje jsou ideálním podpůrným prostředkem, jak se co nejrychleji zbavit nepříjemných příznaků nachlazení, které se projevuje škrábáním, pálením v krku a následným kašlem. Pokud chceme zmírnit tyto problémy související s nachlazením, pak je na místě začít užívat tyto bonbóny, které jsou bez cukru a s příjemnou příchutí citronu a šalvěje.

Bonbóny Sanct Bernhard jsou zcela přírodní a zaručeně vám pomohou od nepříjemného škrábání v krku a kašle. Bonbóny mají sladkou citronovou příchuť s blahodárným účinkem šalvěje. Šalvěj je bylina, která je známá svými zklidňujícími vlastnostmi, ty vám pomohou se zbavit nepříjemného a obtěžujícího škrábání a bolesti v krku. Tato přírodní cukrovinka se může užívat kdykoliv vás bolí v krku, chraptíte nebo máte problémy s hlasivkami. Bonbóny s příchutí citronu a šalvěje dokonale zvlhčují ústní dutinu, zklidňují postižená místa v krku a celkově pomáhají od bolesti. Po použití bonbónu okamžitě ucítíte úlevu a přirozenou svěžest.

Sanct Bernhard bonbóny bez cukru s příchutí citronu a šalvěje se podle staré tradice vaří v měděných kotlích nad ohněm a poté jsou vyráběny ručně. Vraťte se do dětství, do dob vašich babiček, kdy vše bylo vyráběno pouze z přírodních zdrojů a tradičním způsobem bez chemikálií. Při tvorbě těchto tradičních bonbónů jsou používány jedině přírodní rostlinné a ovocné výtažky, bez umělých barviv a aromat.

Vhodné pro:
Děti i dospělé bez omezení, včetně diabetiků.

Použití:
Bonbón cucejte v ústech kdykoliv v případě potřeby.

Složení:
Isomalt, kyselina citronová, prášek ze špenátu, šalvějový olej, přírodní příchuť, mentol.

Obsah:
170 g

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Zázvorové bonbony s limetou BIO Sanct Bernhard 170 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Zázvorové bonbony s pomerančem BIO Sanct Bernhard 170 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Zázvorové bonbony BIO Sanct Bernhard 170 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz