Šampony

Šampony Alterna - Bamboo jsou určeny, díky svému složení, pro všechny typy vlasů. Ať už potřebujete výživu pro suché, barvené, chemicky poškozené a vlnité vlasy, nebo máte problémy se zplihlými vlasy, případně žlutým nádechem u zesvětlovaných vlasů, tak si ze šamponů řady Alterna - Bamboo  vždycky vyberete! Všechny šampony z této kolekce jsou obohaceny o unikátní extrakty z bambusu, které vlasům dodávají neuvěřitelnou hydrataci a výživu a zanechávají je krásně lesklé, vitální a ozdravené. Pro optimální účinky je vhodné používat šampony zároveň s kondicionéry, oleji, maskami, stylingovými přípravky a bezoplachovou péčí ze stejné řady.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit11 produktů
Šampon pro třpytivý lesk Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo. Šampon je velice jemný, bez sulfátu. Pomáhá obnovit sílu a zdraví.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI bambusový šampon pro třpytivý lesk 1000 ml
-6 %
599 Kč564 Kč
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Bamboo Leaf - Suchý šampon je transparentní čistící a stylingová péče, která vstřebává nečistoty a maz a dodává vlasům během okamžiku i bez mytí vodou vůni, svěžest, objem, a vitalitu.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Bamboo Leaf - Suchý šampon 135 g
324 Kč
Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI - Šampon pro třpytivý lesk vlasy hloubkově hydratuje, vyživuje, chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a zanechává je neuvěřitelně omlazené, regenerované a vitální.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI - Šampon pro třpytivý lesk 2000 ml
1 099 Kč
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Sheer Blossom - Suchý šampon absorbuje nečistoty, mastnotu a zbytky stylingových prostředků a dodává vlasům během okamžiku objem, vůni a svěžest bez zanechání bílých stop.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Sheer Blossom - Suchý šampon 135 g
-16 %
399 Kč334 Kč
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Mango Coconut - Suchý šampon na vlasy je transparentní báze, která vstřebává nečistoty a maz a dodává vlasům během okamžiku i bez mytí vodou objem, vůni, svěžest a vitalitu.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Mango Coconut - Suchý šampon na vlasy 135 g
-16 %
399 Kč334 Kč
Bamboo Abundant Volume Shampoo - Šampon pro bohatý objem je speciálně vyvinutá péče, která dodá neuvěřitelný objem i těm nejjemnějším vlasům! Vlasová vlákna nezatěžuje a zanechává je lehká, provzdušněná a styling působí bohatě a přirozeně.
Alterna Bamboo Abundant Volume Shampoo - Šampon pro bohatý objem 250 ml
-16 %
349 Kč294 Kč
Bamboo Luminous Shine Shampoo - Šampon pro třpytivý lesk vlasy hloubkově a přitom šetrně vyživuje, hydratuje, chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a zanechává je neuvěřitelně lesklé, omlazené, regenerované a vitální.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo - Šampon pro třpytivý lesk 250 ml
-5 %
299 Kč284 Kč
Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo - Šampon proti krepatění je revoluční péče, která šetrně a hloubkově odstraňuje z vlasů maz, nečistoty a zbytky stylingových přípravků a zároveň zabraňuje krepatění vlasů a třepení jejich konečků.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo - Šampon proti krepatění 250 ml
-16 %
349 Kč294 Kč
Bamboo Color Care Shampoo - Šampon pro barvené vlasy je unikátní péče, která je speciálně vyvinutá pro barvené vlasy. Chrání barvu vlasů před vymýváním, chrání vlasovou pigmentaci a zanechává vlasy projasněné a krásně zdravé.
Alterna Bamboo Color Care Shampoo - Šampon pro barvené vlasy 250 ml
-14 %
319 Kč274 Kč
Bamboo Abundant Volume Shampoo MAXI - Šampon pro bohatý objem je speciálně vyvinutá péče, která dodá objem i těm nejjemnějším vlasům. Vlasová vlákna nezatěžuje a zanechává je lehká, provzdušněná a styling působí bohatě a přirozeně.
Alterna Bamboo Abundant Volume Shampoo MAXI bambusový šampon pro maximální objem 1000 ml
-6 %
599 Kč564 Kč
Vzorkové balení šamponu a kondicionéru pro husté a bohaté vlasy. Obsahuje účinné přírodní látky, například kořen Maca.
Alterna Bamboo Abundant Volume Duo Sachet vzorek šamponu a kondicionéru pro maximální objem 2x7 ml (14 ml)
34 Kč