Sanct Bernhard Reishi Extrakt 120 kapslí

Sanct Bernhard Reishi Extrakt 120 kapslí
Houba Reishi rovněž významně podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a díky tomu je velmi oblíbeným lékem mnoha chorob.
Cena vč. DPH:
459 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 24.7.
Kód10606
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Reishi (Lesklokorka lesklá) je dřevokazná houba, která roste především na tvrdých dřevinách a využívá se jako přírodní doplněk stravy. Její přirozené léčebné účinky využívá tradiční čínská a japonská medicína již po celá tisíciletí. Jedním ze základních stopových prvků extraktu Reishi je zinek, který podporuje přirozenou obranyschopnost imunitního systému a chrání buňky před oxidačním stresem.


Houba Reishi rovněž významně podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a díky tomu je velmi oblíbeným lékem mnoha chorob. Extrakt Sanct Bernhard Reishi obsahuje 10 % polysacharidů standardizovaného extraktu, který se získává složitým procesem z prášku houby leskokorky lesklé.


Dávkování:
Doporučené denní dávkování jsou 1 až 2 kapsle dvakrát denně. Kapsle spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutin.


Upozornění:
Produkt Sanct Bernhard Reishi Extrakt není vhodný pro děti mladší 17 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy ani nenahrazuje zdravý životní styl. Výrobek není určen pro osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek.


Složení:
Reishi Extrakt (75 %), želatina, plnivo maltodextrin, zinek glukonát, magnesium stearát.


Obsah:
120 kapslí


Nutriční hodnoty v jedné kapsli:

Reishi Extrakt350 mg

z toho polysacharidy


35 mg
Zinek2 mg

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupují