Simply You Hemostop Gel Max 75 ml

Simply You Hemostop Gel Max 75 ml
Hemostop gel Max je zdravotnický prostředek při hemoroidech. Jedná se o účinný přípravek s obsahem 12 rostlinných extraktů, díky nimž má hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerující, chladivý a čistící účinek.
Cena vč. DPH:
134 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
čtvrtek 22.11.
Kód60103 E
VýrobceSimply You
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Po nanesení na konečník vytváří Hemostop Gel Max hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerační, chladivou a čistící hydrogelovou vrstvu. Hydrogelová vrstva vytváří na konečníku příznivé podmínky pro aktivaci přirozených regeneračních a protizánětlivých mechanismů. Je určen při poruchách  sliznice konečníku spojených se vznikem hemoroidů, při svrbění, štípání a pálení konečníku.

Použití:
Aplikujte 2-3x denně přiměřeného množství gelu na postížený konečník. Doporučená doba aplikace je 5-10 dní. Aplikujte na čistou sliznici konečníku. 

Upozornění:
Určeno k zevnímu použití. Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků i před mrazem. Doporučená teplota skladování je 15-25 °C. Nepoužívejte v případě alergie na některou obsaženou složku. Skladujte mimo dosah dětí.

Složení:
Dub letní (Quercus robur, extrakt z kůry), Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum, extrakt z natě), Světlík lékařský (Euphrasia officinalis, extrakt z natě), Měsíček lékařský (Calendula officinalis, extrakt z květu), Řebříček obecný (Achillea millefolium, extrakt z natě), Violka vonná (Viola odorata, extrakt z květu), Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata, extrakt z listu), Sléz lesní (Malva silvestris, extrakt z květu), Bez černý (Sambucus nigra, extrakt z květu), Přeslička rolní (Equisetum arvense, extrakt z natě), Réva vinná (Vitis vinifera, olej ze semen), Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, extrakt), Aloe vera (Aloe barbadensis, extrakt z listů), Aqua, Butyrospermum parkii, Caprylyl glycol/phenoxyethanol/hexylene glycol, Propylenglycol, Carbomer, Polysorbate 20, Sodium hydroxide, Parfum

Obsah:
75 ml

Zázazníci k tomuto výrobku nakupují: