Smoothie recepty

Smoothie neboli mixovaný nápoj se těší velké popularitě nejen mezi zastánci zdravé výživy. Připravit si můžete jak zeleninové smoothie, tak ovocné smoothie. Rovněž ale můžete ovocné a zeleninové šťávy obohatit o zdravá a na živiny bohatá semínka nebo zelené potraviny, které jsou vhodné především pro přípravu detoxikačního nápoje v podobě zeleného smoothie. Pokud si přejete shodit pár kilogramů, umixujte si oblíbený koktejl na hubnutí ve formě dietního smoothie. Chcete-li si připravit domácí smoothie, v kategorii smoothie recepty najdete inspiraci na chutné a zdravé smoothies nápoje.

AutorSuroviny
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Smoothie jako plnohodnotná snídaně? Vyzkoušejte!
Smoothie snídaně
Denisa Procházková
23.8.2017
Toto smoothie vám může s jarní detoxikací.
Spirulina smoothie
Patricie Pátková
3.4.2017
Toto zelené smoothie je chuťově jedním z nejlepších. Doporučujeme toto smoothie pro případ, kdy se vlivem počasí cítíte unavený.
Krémové chlorella smoothie s jablkem a mátou
Denisa Procházková
29.3.2017
Potřebujete energii na celý den a nestíháte snídani? S tímto smoothie to zvládnete!
Super energetické smoothie
Patricie Pátková
23.3.2017
Dnes velmi oblíbené smoothie nápoje jsou ideální snídaní, která vám dodá energii na celý den. Kombinace hrachového proteinu a mandlového mléka vám může připadat netradiční, ale věřte, že vám zachutná.
Mandlové smoothie
Hana Rážová
7.3.2017
Smoothie nápoj je vhodný jako snídaně či rychlá chutná svačinka, která vám dodá energii na celý den. Kombinace sladké hrušky a šťavnatých moruší je vyvážená a velmi oblíbená!
Smoothie moruše a hruška
Patricie Pátková
3.3.2017
Tento recept na zelené smoothie se špenátem je hodně oblíbený a velmi zdravý.
Jogurtové smoothie
Denisa Procházková
13.2.2017
V mrazivém počasí je důležité neztrácet dobrou náladu a podporovat imunitu od rána do večera. Vyzkoušejte recept na smoothie s avokádem, které je oblíbené nejen mezi sportovci.
Zelené smoothie s avokádem
Adriana Nagyová
7.2.2017
Ideální způsob jak začít skvělý den.
Moringa smoothie
Denisa Procházková
5.1.2016