Spánek

Vydatný a kvalitní spánek je v dnešní rychlé době velký problém. Pokud večer nemůžete zavřít oka nebo se neustále převalujete a ne ne usnout je nejvyšší čas začít to řešit pomocí tablet. Neřešení problému se spánkem může vést k závažným problémům. Vyzkoušejte včas naše kvalitní přípravky, například Swiss Sleepnox Forte, NEOSPAN forte SWISS, Happy Dreams a další. Tblety pomáhají s usínáním, zlepšují kvalitu spánku a omezují předčasné probuzení. Všechny tyto časté potíže vyřeší, je jen na vás jaký přípravek zvolíte.

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit23 produktů
Regalen je unikátní doplněk stravy, který má svým složením z pečlivě vybraných extraktů bylin antioxidační účinky a příznivý vliv především na správnou funkci jater, žlučníku, žaludku a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
-23 %
461 Kč355 Kč
Energy Spiron je antiseptický sprej, který obsahuje přírodní éterické oleje. Díky své receptuře a obsahu aromatických látek je účinnou prevencí proti infekcím i depresím či bolestem hlavy.
Energy Spiron spray 50 ml
-23 %
296 Kč228 Kč
Energy Peralgin je unikátní přírodní doplněk stravy, který podporuje nervovou soustavu a účinně bojuje proti únavě a vyčerpání. Jedinečné složení zároveň posiluje odolnost organismu.
Energy Peralgin 120 kapslí
-23 %
532 Kč410 Kč
Korolen je unikátní doplněk stravy, který svým složením z vybraných bylinných extraktů příznivě ovlivňuje především činnost srdce a celé kardiovaskulární soustavy. Působí navíc antioxidačně a zvyšuje imunitu a odolnost.
Energy Korolen 30 ml
-23 %
461 Kč355 Kč
Energy Stimaral je účinný bioinformační bylinný koncentrát, který podporuje fyzickou i psychickou kondici, dodává energii a pomáhá zbavit se únavy. Zároveň posiluje imunitu organismu.
Energy Stimaral 30 ml
-23 %
407 Kč313 Kč
První pomoc při potížích se spánkem.
NEOSPAN forte 45 tbl.
-10 %
209 Kč189 Kč
Energy Tribulus terrestris forte je přírodní bioinformační jednodruhový bylinný koncentrát z kotvičníku zemního, který je ceněný zejména díky svému pozitivnímu vlivu na hormonální aktivitu i močovou soustavu.
Energy Tribulus terrestris forte 30 ml
412 Kč
Vyzkoušejte Sleepnox pro kvalitní a klidný spánek. Podporuje zklidnění při stresu, což mnohdy vede až k závažným problémům.
Swiss Sleepnox Forte 30 cps.
152 Kč
První pomoc při potížích se spánkem.
NEOSPAN forte 15 tbl.
-9 %
119 Kč108 Kč
Energy Organic Matcha prášek je čistě přírodní jemně mletý prášek ze zeleného čaje, který pochází z vybraných částí Japonska, kde má více než 800 let dlouhou tradici a je neodmyslitelnou součástí buddhistických zenových rituálů.
Energy Organic Matcha powder 50 g
330 Kč
Duální účinek pro snadnější usínání při nervozitě a stresu.
Barny´s Hypnox DuoMAX 40 tbl.
265 Kč
Jeden z nejoblíbenějších přírodních přípravků na spaní.
Barny´s HypnoX forte 20 tbl.
166 Kč
Energy Revitae je přírodní doplněk stravy, který účinně pomáhá zmírnit a redukovat nepříjemné projevy stresu a zároveň pomáhá regenerovat organismus během jeho dlouhodobé zátěže.
Energy Revitae 90 kapslí
-23 %
564 Kč434 Kč
Kitl Šláftruňk Rudý je medicinální víno na dobrou noc. Vyrábí se z červeného révového vína a 7 léčivých bylin. Má zklidňují a uvolňující účinky.
Kitl Šláftruňk Rudý 500 ml
-8 %
169 Kč155 Kč
Kitl Šláftruňk Rudý je medicinální víno na dobrou noc. Vyrábí se z červeného révového vína a 7 léčivých bylin. Má zklidňují a uvolňující účinky.
Kitl Šláftruňk Rudý 250 ml
-9 %
109 Kč99 Kč
Medicinální víno na dobrou noc. Má zklidňují a uvolňující účinky.
Kitl Šláftruňk Zlatý 250 ml
-9 %
109 Kč99 Kč