Stévie Sanct Bernhard 600 tbl

Stévie Sanct Bernhard 600 tbl
Stévie Sanct Bernhard je přírodní sladidlo vyrobené z listů stévie. Velmi praktické balení vhodné i na cesty obsahuje 600 tablet a každá z nich nahradí jednu kostku cukru. Stévie je vhodná i pro osoby trpící cukrovkou a nadváhou.
Cena vč. DPH:
229 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód10026
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Většina z nás ví, že přílišné slazení nápojů i jídel není zdravé pro náš organismus a celkové zdraví, protože způsobuje problémy s nadváhou, vysokou hladinou cukru v krvi, častější tvoření zubních kazů a mnoho dalších nežádoucích onemocnění spojené s nadměrným užíváním cukru. V případě, že se rozhodnete užívat jiné sladidlo než je cukr, jste diabetik, určí vám to lékař nebo jen z vlastního přesvědčení, pak jsou ideálním řešením Stevia tablety.

Stevia tablety Sanct Bernhard jsou stoprocentní přírodní sladidlo. Stevia rebaudiana (stévia cukrová, sladká tráva, medové lístky) je rostlina, která pochází z jižní Ameriky. Zde je již po staletí užívána také jako přírodní rostlinné sladidlo. Tato rostlina totiž obsahuje v listech látky, vyvolávající pocit sladké chuti, jsou až 250x sladší než cukr, ale přitom mají téměř nulovou energetickou hodnotu. V listech rostliny stevia jsou navíc obsaženy proteiny, karbohydráty, vápník, draslík, sodík, železo, fosfor, magnesium, zinek, vláknina a vitamíny A a C. Stevia je známá výbornou chutí, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je bez kalorií. Díky těmto pozitivním vlastnostem vyhovuje diabetikům a lidem při redukci nadváhy. Tento přírodní produkt je proto pro vás vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel, když se nechcete vzdát slazení nápojů jako například čaje nebo kávy a všech typů potravin.

Podle uskutečněných studií se uvádí, že stevia se může využít pro své další skvělé vlastnosti, kupříkladu může zabraňovat růstu bakterií, které způsobují zubní kaz a onemocnění dásní, proto se v mnoha zemích přidává do zubních past a ústních vod. Navíc může pomáhat stabilizovat vysoký krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Dále Stevia může pozitivně pomoci při léčbě kožních problémů, včetně akné, ekzému, dermatitidy a seborei. Může způsobit rychlejší hojení bez zanechání jizev a urychlovat hojení oparů. Stevia tablety můžete užívat často, protože u rostliny Stevia nebyly prokázány žádné nežádoucí účinky.

Tento produkt je vhodný jak pro diagnostikované pacienty s cukrovkou, tak i pro běžné lidi, kteří si uvědomují škodlivost cukru a chtějí zdravou a přírodní alternativu.

Dávkování: 
Podle potřeby ke slazení nápojů i pokrmů. 1 tbl. = 3 g cukru = 1 kostka cukru.

Vhodné pro:
Děti i dospělé bez omezení, včetně diabetiků.

Složení:
Sorbitol, citrát sodný, hydrogenuhličitan sodný, steviol-glykosidy (11,4%), oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

Obsah:
600 tablet

Dále u nás také najdete tipy na chutné recepty.

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
PURYA! Bio Vegan Konopný protein 250 g
-18 %
399 Kč329 Kč
více než 5 ks
Kokosový cukr BIO Sanct Bernhard 350 g
159 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Iswari Snídaňová směs chia - kakaové boby BIO 360 g
196 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Iswari Bio Agáve sirup 500 g
163 Kč
méně než 5 ks