Stimulující gel pro muže Excite Man Stimul Diet Esthetic 30 ml

-12 %
Stimulující gel pro muže Excite Man Stimul Diet Esthetic 30 ml
20 %z 2 recenzí
Stimulující gel, který prokrví penis a zajistí tak snáze dlouhou a pevnou erekci.
Cena vč. DPH:
299 Kč
Běžná cena:
339 Kč
Ušetříte
40 Kč 12 %
vyprodáno
Kód30038
Výrobce
Průměrné hodnocení
20 %
Hodnoceno 2×

Popis:
Gel pro stimulaci Diet Esthetic Excite Man Stimul je speciální přípravek pro muže, který vám pomůže zkvalitnit váš sexuální život. Gel prokrvuje penis a jednoduchým způsobem tak zvyšuje jeho citlivost. Poskytuje intenzivnější vnímání intimních chvil a větší prostor pro sexuální vyžití. Tento účinný gel zajistí rychlou a pevnou erekci kdykoliv to bude potřeba a pomůže vám i v období momentální nechutě k milování.

Mnoho mužů bez rozdílu věku trpí nedostatečnou vzrušivostí nebo slabou sexuální výdrží. Vlivem věku dochází ke snížení citlivosti penisu a tím i k problémům s počátečním vzrušením nebo s výdrží při milování. Předčasná ztráta pevnosti penisu a nedokončené vyvrcholení mužů může mít špatný vliv jak na psychiku muže, tak i ženy. Často se stává, že nekvalitní sexuální zážitky mají dokonce negativní vliv na celkový vztah partnerů.

Gel pro stimulaci Excite Man Stimul vám dopřeje dlouhotrvající rozkoš, při které si vychutnáte každý pohyb při spojení vašich těl. Váš penis bude citlivější a vy budete vnímat každý dotek mnohem intenzivněji. Jednoduchá aplikace gelu a jeho bezbarvá textura vám dává možnost použít gel bez toho, aby o tom věděla vaše partnerka. Zejména při krátkodobém vztahu nebo v začínajícím vztahu by případné předčasné ukončení milování z důvodu ztráty erekce nebylo příjemné. Gel po použití přirozeně zvýší citlivost penisu a poskytne vám tak možnost uspokojit sebe i vaši partnerku.

Gel pro stimulaci Excite Man Stimul řeší problémy s citlivostí penisu, ať již jsou příčiny různé. Nejčastěji se jedná o snížení citlivosti penisu vlivem věku muže nebo strach a úzkost v průběhu pohlavního styku. Může se ale také jednat i o zdravotní problémy muže, v tomto případě je vhodné poradit se s vaším lékařem. Gel je vhodný pro všechny věkové skupiny mužů a zvláště pro muže, kteří neradi užívají pilulky pro podporu erekce nebo je mají lékařem zakázané.

Gel se po použití rychle vstřebává a nezanechává žádné mastné stopy. Jeho použití je skvělou volbou pro muže, kteří si chtějí prodloužit sexuální hrátky bez nebezpečí toho, že by je zaskočilo předčasné ukončení milostného aktu vlivem ztráty erekce. Gel zvýší citlivost penisu a pomůže vám tak vydržet po celou dobu milování v dokonalé kondici. Užijte si dlouhé a bezstarostné milování bez obav z předčasné ztráty erekce.

Použití:
Před použitím přípravek protřepejte. Nanášejte na penis v jemné vrstvě a nechte vstřebat.

Obsah:
30 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
ArginMax Forte pro muže 90 cps
1 577 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Masážní olej Excite Silk Skin Diet Esthetic 30 ml
-18 %
339 Kč279 Kč
více než 5 ks
Hodnocení produktu
Recenze je převzata z heureka.cz
15. 4. 2018
Bez efektu.
Zdenek
Recenze je převzata z heureka.cz
16. 5. 2018
Nic to nedela, mentol mast.