Chyba při zobrazování komponenty 'ConversionScriptsTop'

Stimulující gel pro ženy Excite Woman Fly Diet Esthetic 30 ml

Stimulující gel pro ženy Excite Woman Fly Diet Esthetic 30 ml
Gel s prokrvujícím účinkem, díky kterému dostanete možnost prožít velmi intenzivní vzrušení.
Cena vč. DPH:
na dotaz
???
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód30040
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Stimulující gel Diet Esthetic Excite Woman Fly je jedinečným pomocníkem, který ženám pomůže zpříjemnit jejich intimní chvilky. Gel je navržený speciálně pro intenzivnější zážitky žen z milování, erotické předehry nebo z intimních chvilek při používání erotických pomůcek. Přípravek rychle a jednoduše prokrví intimní partie žen a prohloubí tak jejich sexuální potěšení. Gel Excite Woman Fly se nanáší přímo na klitoris a do okolí poševního vstupu jemnou masáží až do úplného vstřebání gelu. Ihned po vstřebání začne gel tato intimní místa prokrvovat a zaručí tak intenzivnější vnímání každého doteku. Gel je vhodný pro použití při sexuálních hrátkách s partnerem, zejména pokud je žena méně vzrušivá nebo se nedokáže zcela oddat sexu a zažít orgasmus. Druhý způsob využití je při autoerotice, kdy gel pomůže ženě prožít tyto chvilky intenzivněji a s rychlejším vzrušením.

Stimulující gel Excite Woman Fly probudí vaši smyslnost a rozdmýchá neutišující vášeň. Pryč jsou již doby, kdy ženy vyvrcholení jen předstíraly pro potěšení mužů! Dnes může díky tomuto gelu zažít každá žena noc plnou vášně a mnohonásobný orgasmus. Mnoho žen bez rozdílu věku trpí nedostatečnou vzrušivostí nebo nechutí k erotickým hrátkám. Nedostatečné vzrušení ženy může mít špatný vliv jak na psychiku ženy, tak i muže, který tuto situaci může pociťovat jako své osobní selhání. Často se stává, že nekvalitní sexuální žážitky mají negativní vliv na celkový vztah partnerů.

Gel Excite Woman Fly vám dopřeje dlouhotrvající rozkoš, při které si vychutnáte každý pohyb při spojení vašich těl. Vaše intimní místa budou dostatečně prokrvená a citlivější, proto budete vnímat každý dotek mnohem intenzivněji. Jednoduchá aplikace gelu a jeho bezbarvá textura vám dává možnost použít gel bez toho, aby o tom věděl váš partner. Gel se po použití rychle vstřebává a nezanechává žádné mastné stopy. Jeho použití je skvělou volbou pro ženy, které chtějí mít z milování stejné potěšení, jako muži.

Stimulující gel Excite Woman Fly probudí vaše smysly a budete překvapena, kolik radosti vám dokáží sexuální hrátky přinést. Dopřejte si potěšení při svých intimních chvilkách nebo překvapte svého partnera a nechte ho, aby vás dovedl až na samý vrchol vášně. Bude se to líbit nejen vám, ale zcela jistě i vašemu partnerovi.

Použití:
Před použitím protřepejte. Aplikujte jemnou masáží na intimní místa, dokud se gel zcela nevstřebá.

Obsah:
30 ml

Podobné výrobky
Chyba při zobrazování komponenty 'GoogleMicrodata'