Stylingové přípravky

Stylingové přípravky Tigi - Catwalk vám pomohou nejen vytvořit dokonalý účes, ale zároveň dodají vašim vlasům jedinečnou péči a zanechají je hydratované, krásně vitální, vyživené, lesklé a ozdravené. Ať už si budete vybírat z fixačních prostředků, tvarujících mlh, gelů, nebo krémů na vlasy, tak každá z receptur je vyvinuta na základě poznatků moderní biologie, jejich vůně je inspirována exkluzivními parfémy a obsahují pečlivě vyvážený koktejl netradičních ingrediencí, které ochrání vaše vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy a udělají je neodolatelně krásnými. Pro optimální účinky je vhodné používat stylingové přípravky zároveň se šampony, kondicionéry, maskami a bezoplachovou péčí stejné řady.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit8 produktů
Ochranný sprej důkladně hydratuje a udržuje optimální vlhkost vlasů, chrání vlasy před účinky tepla a zanechává je regenerované, silnější, hebké a rozjasněné.
TIGI Catwalk Sleek Mystique Haute Iron Spray Sprej pro tepelnou úpravu vlasů 200 ml
174 Kč
méně než 5 ks
Sprej zajistí účesu dokonalý objem, přirozenou vzdušnost a hloubkovou výživu, účinně vlasy regeneruje a dodává jim nádherný lesk i příjemnou vůni.
TIGI Catwalk Bodifying Spray Objemový sprej 240 ml
174 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Krém dodává vlasům po trvalé i přirozeně vlnitým vlasům objem, pevnost a lesk, lehce tuží a zachovává tvar účesu, dodává vlasům potřebnou výživu a hydrataci.
TIGI Catwalk Curlesque Curl Collection (Curls Rock Amplifier Cream) Krém pro vlnité a trvalené vlasy 150 ml
249 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Pěnové tužidlo poskytuje vlnitým vlasům výživu i energii, zpevní je, perfektně zafixuje účes a vyrovná povrch vlasového vlákna, dodává vlasům sílu, zářivý lesk a nádhernou vůni broskví.
TIGI Catwalk Curlesque Curl Collection (Strong Mousse) Pěnové tužidlo silné zpevnění 200 ml
179 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Slaný sprej zajišťuje bohatý objem vlasů, chrání je před vysokou vzdušnou vlhkostí, pomáhá vytvářet účesy plážového vzhledu, zabezpečuje vlasům flexibilitu, zpevnění a kontrolu účesu.
TIGI Catwalk Texturising Salt Spray - slaný sprej pro plážový vzhled 270 ml
184 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Vlasový sprej vlasy zpevňuje při zachování jejich pružnosti, regeneruje vlasová vlákna, dodává jim zdravý vzhled, krásný lesk a chrání je před vzdušnou vlhkostí.
TIGI Catwalk Session Series (Finishing Hairspray) Lak na vlasy silné zpevnění 300 ml
194 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Lak na vlasy zachovává pružnost a plný objem vlasů, zajišťuje silnou fixaci, umožňuje snadnou tvarovatelnost, posiluje, regeneruje, osvěžuje a provzdušňuje vlasy.
TIGI Catwalk Your Highness Firm Hold Hairspray Silný lak na vlasy 300 ml
184 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Pěnové tužidlo vlasy posiluje a rozjasňuje, dodává jim objem a perfektně drží tvar, vlasy zůstávají pružné, plné energie, lesklé, provoněné a chráněné před vnějšími vlivy.
TIGI Catwalk Your Highness Volume Collection (Root Boost Spray) Pěna na vlasy pro objem 255 ml
184 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz