SUN UVA SPF15 Krém na opalování Diet Esthetic 35 ml

-11 %
SUN UVA SPF15 Krém na opalování Diet Esthetic 35 ml
Opalovací přípravek obsahuje středně silný ochranný faktor SPF 15, je voděodolný a obsahuje urychlovače, které zajistí rychlé, krásné a dlouhodobé opálení pokožky.
Cena vč. DPH:
40 Kč
Běžná cena:
45 Kč
Ušetříte
5 Kč 11 %
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
zítra
Kód30423
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Opalovací přípravek s voděodolným složením je určen k ochraně pokožky před škodlivým slunečním zářením. Obsahuje urychlovače opalování, které zajistí, že vaše pokožka bude brzy nádherně zabarvená do přirozeně zlatavé barvy. Zároveň vás ale přípravek ochrání před škodlivým UVA zářením středním ochranným faktorem SPF 15. Originální balení přípravku je praktické a řeší hned několik problémů najednou. Balení je menší, skladnější a je z něj o 45 % méně odpadu, než z klasického balení. Každé balení vystačí na jeden celý den intenzivního slunění. Díky malému balení nebude přípravek dlouhodobě vystavován nadměrné teplotě a bude tak stále stejně spolehlivý. Navíc si můžete pořídit všechny tři stupně ochrany – SPF 30, 15 i 6 a používat je podle toho, jak silně je potřeba pokožku aktuálně ochránit. Odpadne tak drahé a zbytečné nakupování velkých tub, které nestihnete vypotřebovat. Pořiďte si kvalitní přípravek na opalování, který vaši pokožku spolehlivě ochrání středním ochranným faktorem!

Účinky:
Chrání pokožku před UVA zářením, příjemně ji hydratuje a zároveň účinně podporuje její rychlé a bezpečné opálení.

Typ pokožky: 
Vhodný pro všechny typy pokožky.

Použití:
Nanášejte na čistou pokožku nejlépe půl hodiny před pobytem na slunci v dostatečném množství. Rovnoměrně přípravek rozetřete a aplikaci opakujte každé dvě hodiny nebo po koupání, při nadměrném pocení či osušení ručníkem. I po použití tohoto přípravku dodržujte zásady bezpečného slunění.

Obsah:
35 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Diet Esthetic SUN UVA krém na opalování bez SPF 35 ml
-10 %
39 Kč35 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sprej po opalování SUN UVA Diet Esthetic 200 ml
-62 %
237 Kč89 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz