Super-potraviny

Doslova se s nimi roztrhl pytel a jsou na každém rohu! Co jsou zač? Někdy znovuobjevené vysoce výživné potraviny, jindy dlouhodobě známe a velmi přínosné dobroty. Současný trend zdravého životního stylu je založen na příjmu hodnotných potravin, které dají tělu vše, co potřebuje. Ideální volbou pro splnění těchto nároků je vsadit si na superpotraviny. Neváhejte se začíst do níže publikovaných článků pro více informací o těchto zázracích z přírody.

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Kokosový olej vyniká na rozdíl od jiných rostlinných olejů svým všestranným použitím. Využití kokosového oleje může být jak vnitřní, tak vnější.
10 a více způsobů využití kokosového oleje
Kateřina Doul
6.10.2017
Jestliže chcete posílit imunitu a zároveň doplnit tělu celou řadu cenných látek, měli byste svůj jídelníček obohatit o superpotraviny.
5 super výživných potravin, které možná neznáte
Kateřina Doul
29.5.2017
Věděli jste, že semínka se řadí do skupiny takzvaných brainfood neboli potravin, které dodávají živiny mozku a podporují jeho regeneraci? Semínka však mají mnohem více účinků, o kterých se dozvíte na následujících řádcích.
Zdravá semínka: konopná, lněná, slunečnicová
Kateřina Doul
18.4.2017
Krásný a mladý vzhled spolu s kondicí a štíhlou linií je z velké většiny otázka správné výživy. Zařazení speciálních superpotravin do jídelníčků dokáže doslova zázraky. O jaké potraviny se jedná a co všechno umí?
Krásná pomocí superpotravin
Šárka Stuchlíková
9.2.2017
Význam zelených potravin v naší stravě je ověřen vědecky, jsou prý stejně zdravé jako zelenina. Je to vynikající zdroj živin a chlorofylu, který zbavuje střeva uložených toxinů.
Mladý ječmen a lepek
Michaela Hynková
25.1.2017
Problémy s početím dítěte nejsou v dnešní době nic divného. Jedná se o zhoršení stravovacích návyků a působení dalších vlivů, které mohou snižovat plodnost. Podívejte se, jaké potraviny vám pomohou zvýšit šance na početí miminka.
Superpotraviny, které zvyšují plodnost.
Šárka Stuchlíková
17.1.2017
Acai bobule bývají někdy označované právě jako exotické borůvky, v dnešním článku se podíváme, co mají společného a v čem je naopak acai lepší.
Jsou acai bobule lepší, než borůvky?
Kateřina Doul
19.12.2016
Pojem superfoods se začal používat pro skupinu potravin, které mají vysoký obsah zdraví prospěšných bioaktivních látek.
Super potraviny - potraviny budoucnosti
Beáta Rampáková
16.12.2016
Vlašské ořechy právem patří mezi superpotraviny. Obsahují celou řadu prospěšných látek a mají skvělé nutriční hodnoty. Proč by neměly chybět ani ve vašem jídelníčku?
Vlašské ořechy plné zdravých tuků
Šárka Stuchlíková
27.10.2016