System 6

Vlasové přípravky z kosmetické sady Nioxin Systém 6 jsou určeny pro středně silné až silné vlasy, které trpí nadměrným vypadáváním. Přípravky jsou vhodné nejen pro přírodní, ale i pro chemicky barvené nebo ošetřené vlasy, které vyživují, hydratují a chrání před vnějšími vlivy. Šampon, kondicionér i vlasová kúra zajišťují vlasům objem a přirozenou hustotu. Můžete je pořídit ve velkém i středním balení nebo v praktické cestovní sadě.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit6 produktů
Lehký kondicionér je určený pro normální, silné a drsné vlasy, které jsou narušeny a trpí nadměrným vypadáváním. Kondicionér je vhodný nejen pro přírodní, ale i pro chemicky barvené vlasy, aby jim dodal potřebnou hydrataci.
NIOXIN Scalp Revitaliser Conditioner 6 300 ml
-31 %
359 Kč249 Kč
Vlasová kúra ošetřuje pokožku hlavy, která trpí nadměrným vypadáváním vlasů a je určena pro normální, silné a drsné vlasy. Nesmývatelný film podporuje růst vlasů a zanechává důležité výživné látky, které také chrání před slunečními paprsky.
NIOXIN Scalp Treatment 6 100 ml
-7 %
499 Kč464 Kč
Přírodní vyživující šampon určený pro normální, silné a drsné vlasy, které jsou narušeny a trpí nadměrnému vypadávání. Šampon je vhodný nejen pro přírodní, ale i pro chemicky barvené vlasy, aby jim dodal potřebnou hydrataci.
Nioxin System 6 Cleanser Čistící šampon 300 ml
-58 %
499 Kč209 Kč
Lehký kondicionér je určený pro normální, silné a drsné vlasy, které jsou narušeny a trpí nadměrným vypadáváním. Kondicionér je vhodný nejen pro přírodní, ale i pro chemicky barvené vlasy, aby jim dodal potřebnou hydrataci.
NIOXIN Scalp Revitaliser Conditioner 6 1000 ml
-25 %
749 Kč559 Kč
Kombinace Trial Kit System - vlasový šampon, kondicionér a vlasová kúra poskytuje hydrataci a komplexní péči o Vaše vlasy a pokožku hlavy, které zároveň chrání před škodlivými slunečními paprsky.
Nioxin Hair System 6 - Cleanser Shampoo 150 ml, Scalp Revitaliser Conditioner 150 ml,  Scalp Treatment 50 ml
-10 %
559 Kč504 Kč
Přírodní vyživující šampon určený pro normální, silné a drsné vlasy, které jsou narušeny a trpí nadměrným vypadáváním. Šampon je vhodný nejen pro přírodní, ale i pro chemicky barvené vlasy, aby jim dodal potřebnou hydrataci.
Nioxin System 6 Cleanser Čistící šampon 1000 ml
-8 %
659 Kč604 Kč