Tablety

Doplňky pestré stravy v podobě tablet dodávají lidskému organismu potřebné živiny, vitaminy a další důležité látky. Tablety z přírodních ingrediencí pomáhají tělu zbavit se škodlivých látek, posilují imunitní systém a pomáhají při nejrůznějších zdravotních obtížích. Tablety s přírodním složením mohou být použity také jako pomoc při prevenci před civilizačními chorobami nebo jako pomocník, který pomůže zajistit psychickou pohodu uživatelů. Jejich používání je snadné, rychlé a bezpečné. Upevněte své zdraví pomocí vitaminových tablet s přírodním složením!

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit8 produktů
Korálovec ježatý je bohatý na beta-glukany, které posilují imunitní systém a na volné aminokyseliny, stopové prvky a vitamíny.
Allnature Hericium Korálovec ježatý kapsle 100 cps
499 Kč
Shiitake jsou bohaté na vitamín C, selen, železo, vlákninu a bílkoviny. Obsahují lentinan, který má schopnost posilovat imunitní systém.
Allnature Shiitake kapsle 100 cps
499 Kč
Maitake vyniká svým obsahem beta-glukanů, které mají schopnost posilovat imunitní systém a zároveň působí jako antioxidanty.
Allnature Maitake kapsle 100 cps
499 Kč
Cordyceps je velmi oblíbený zejména mezi vrcholovými sportovci. Obsahuje vitamíny, bílkoviny, proteiny a řadu stopových prvků.
Allnature Cordyceps kapsle 100 cps
499 Kč
Chaga obsahuje betulin, který má protizánětlivé účinky. Zároveň obsahuje také melanin, který pomáhá chránit pokožku před UV zářením.
Allnature Chaga kapsle 100 cps
499 Kč
Hlíva ústřičná je přírodním zdrojem látek ze skupiny statinů, které mají schopnost regulovat hladinu cholesterolu v krvi.
Allnature Hlíva ústřičná kapsle 100 cps
499 Kč
Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, prospívá správné funkci oběhové soustavy a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.
Allnature Reishi kapsle 100 cps
499 Kč
Auricularia, neboli Jidášovo ucho, vyniká svým obsahem bílkovin, minerálů, vitamínů skupiny B a vlákniny.
Allnature Auricularia Jidášovo ucho kapsle 100 cps
499 Kč