Těhotenství

Těhotenství je období, které je plné nejen očekávání, ale které je zároveň náročné pro organismus každé ženy. Během těhotenství a poté případně i v době kojení odčerpává miminko velké množství vitamínů, minerálů a dalších živin. Vzhledem k tomu, že ne vždy je jídelníček těhotných natolik pestrý, a to zvláště v případě těhotenských nevolností, je na místě využít přírodní doplňky stravy. Tyto komplexní vitamíny pro těhotné či doplňky stravy na podporu otěhotnění dodají tělu zejména látky jako kyselina listová, omega-3 mastné kyseliny či železo, které jsou pro bezproblémový průběh těhotenství nepostradatelné.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit15 produktů
NOR-OIL Omega-3 je panenský lososový olej prémiové kvality a nejvyšší čerstvosti.
EuropePharma Nor-oil omega 3 + kys. listová cps.60
519 Kč
Olimp Gold vit D max 30 kapslí je jedinečný suplement stravy v inovativních patentovaných kapslích, kdy každá z nich dodá organismu 1 000% doporučené denní dávky vitamínu D v té nejlépe vstřebatelné formě.
Olimp Gold vit D max 30 kapslí
169 Kč
Tělo ženy v době těhotenství prochází velkými změnami a žádá doplnění potřebných vitamínů! Doplněk stravy Femibion 1 je svým složením vhodný pro ženy v prvním trimestru těhotenství a pro ženy, které těhotenství v brzké době plánují.
Femibion 1 s vit. D3 tbl.30
-6 %
399 Kč377 Kč
Inofolic je určen ženám, které plánují těhotenství a chtějí své tělo na toto období připravit. Tentokrát ve výhodném balení!
Inofolic 3x20 sáčků
899 Kč
Přípravek Be Parents je určen pro ženy v produktivním věku, které chtějí otěhotnět.
Natural Medicaments Be Parents 90 tbl.
499 Kč
Dobře vstřebatelná OMEGA 3 z přírodních zdrojů.
Revital Rodinná Omega 3 60 kapslí
-9 %
263 Kč239 Kč
Weleda Čaj pro podporu kojení 20 x 2 g velmi příznivě podporuje tvorbu mateřského mléka a kladně působí na zažívání kojence. Směs je na 100% v BIO kvalitě a nezatěžuje organismus matky ani dítěte.
Weleda Čaj pro podporu kojení 20 x 2 g
-8 %
129 Kč119 Kč
Skvělý doplněk stravy pro všechny nastávající maminky.
Elasti-Q Kyselina listová 800 60 tablet
99 Kč
Olimp Chela ferr bio complex - železo 30 kapslí je doplněk stravy nové generace, který obsahuje lehce vstřebatelný a velice dobře snášený chelát železa, vitamín C, kyselinu listovou a vitamíny B6 a B12.
Olimp Chela ferr bio complex - železo 30 kapslí
99 Kč
Olimp Chela ferr forte - železo 30 kapslí s inovativním složením obsahuje lehce vstřebatelný patentovaný chelát železa Ferrochel® TRAACS® obohacený o vitamíny C, B6, B12 a kyselinu listovou.
Olimp Chela ferr forte - železo 30 kapslí
109 Kč
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl. je doplněk stravy určený hlavně těhotným ženám. Účastní se všech vývojových a růstových mechanismů v organismu a podílí se na přenosu genových informací z buňky na buňku.
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl.
99 Kč
Olimp Ferti Lady 15 sáčků je suplement stravy s příchutí pomerančů, který doplňuje živiny všem ženám, které se snaží otěhotnět. Receptura ovlivňuje nejen normální plodnost, ale i zdraví budoucí matky a plodu.
Olimp Ferti Lady 135 g
599 Kč
Doplněk stravy nezbytný pro těhotné ženy.
STARLIFE FOLIC ACID STAR 60 tbl
235 Kč