TePe


Tepe je rodinná firma, která vznikla v roce 1965 ve Švédsku. Vše se začalo vyvíjet z ručně dělaného speciálně tvarovaného párátka, které kopírovalo mezizubní prostor. Roku 1973 vyrobili první kartáček. Na počátku devadesátých let byl vyroben první mezizubní kartáček TePe Original, který získal velkou podporu stomatologických odborníků a oblíbenost u pacientů. Vize firmy Tepe je zvýšit informovanost veřejnosti o prevenci zubních kazů, zánětu dásní a paradentózy pomocí široké škály mezizubních kartáčků a ergonomických zubních kartáčků.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit11 produktů
Pro dokonale vyčištěné zuby používejte také mezizubní kartáčky TePe Originál s šířkou štětin 0,45 mm. Pravidelným čištěním mezizubních prostor tímto kartáčkem zabráníte vzniku zánětu.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,45 mm 8 ks
119 Kč
Důležité pro zdravý chrup je také vyčištění mezizubních prostor, které s klasickým kartáčkem nelze provést dostatečně účinně. Pro dokonalou hygienu využívejte mezizubní kartáčky TePe Originál 0,7 mm.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,7 mm 8 ks
133 Kč
I sebelepší kartáček na zuby se nedokáže dostat do mezizubních prostor a následkem je často zánět dásní. Mezizubní kartáčky TePe Originál jsou určeny pro dokonalé vyčištění mezizubních prostor.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,4 mm 8 ks
118 Kč
Základem pro zdraví zubů je jejich pravidelné čištění. Mezizubní kartáčky TePe Originál v šířce 0,5 mm se hodí pro širší mezírky mezi zuby. Díky pravidelnému čištění mezizubních prostor předejdete zubním kazům a zánětu dásní.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,5 mm 8 ks
-27 %
135 Kč98 Kč
Pečujte o své zuby dostatečně. Mezizubní kartáčky TePe Originál jsou široké 0,8 mm a hodí se tedy pokud máte širší mezery mezi zuby. Nehrozí tak poranění dásní. Švédská značka TePe je zárukou kvality.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,8 mm 8 ks
105 Kč
Ani sebelepším zubním kartáčkem neodstraníte zubní plak a nečistoty z mezer mezi zuby. Mezizubní kartáčky TePe mix startovací sada jsou ideálním řešením, jak mít dokonale čisté a zdravé zuby.
TePe Extra Soft mezizubní kartáčky startovací sada 8 ks
-19 %
141 Kč114 Kč
Mít zdravé zuby je základ. Výhodné balení 3+1 kartáček ZDARMA TePe zubní kartáček extra soft s motivy zvířátek jsou vhodné pro malé děti. Díky ergonomickému držátku jim usnadní správné držení kartáčku při čištění.
TePe Select Compact ZOO Extra Soft zubní kartáček 3+1
-22 %
179 Kč140 Kč
Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe Angle, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor.
TePe Angle 0,6 mm mezizubní kartáčky 6 ks
132 Kč
Jednosvazkový kartáček TePe Compact Tuf vám usnadní čištění jednotlivých zubů. Kartáček má jemná vlákna, která zvládnou vyčistit i linie dásní. Pomůže také s dočišťováním a čištěním špatně dostupných míst nebo prořezávajících se zubů.
TePe Compact Tuft jednosvazkový soft
-20 %
69 Kč55 Kč
Špatně vyčištěné mezizubní prostory mohou způsobit zánět. Mezizubní kartáčky TePe Originál v šířce 0,6 mm jsou určeny pro širší mezery mezi zuby. Pravidelným čištěním a udržováním chrupu za pomoci mezizubních kartáčků předejdete bolestivým
TePe Original mezizubní kartáčky 0,6 mm 8 ks
-24 %
129 Kč98 Kč