The Meat Makers


Značka THE MEAT MAKERS vznikla v roce 2005 v litevském městě Šiauliai. Svoje tradiční produkty dochucují špetkou soli, černým pepřem a česnekem, což stačí k tomu, aby se rozvinula jedinečná chuť masa. Značka THE MEAT MAKERS ale nechce zůstat jen u tohoto klasického zpracování sušeného masa, proto narušila všechny zvyklosti a začala ho zpracovávat například i s vínem, brusinkami, zázvorem nebo medem. Tento tah se společnosti vyplatil, protože slaví velké úspěchy ve Švédsku, Finsku, Švýcarsku, Velké Británii, Pobaltí a nyní se s jejími produkty můžete seznámit i u nás.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit4 produkty
Jerky bar smoked paprika je vyrobená ze 100% přírodních surovin té nejvyšší kvality.
Meat Makers Jerky Bar Smoked Paprika sušené maso - tyčinka 50 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Meat Makers Turkey Jerky Honey & Mustard 40 g jsou sušením konzervované plátky masa z krůtích prsou dochucené medem, hořčicí a dalšími ingrediencemi. Vynikající zdroj bílkovin a energie nejen při sportu a práci.
Meat Makers Turkey Jerky Honey & Mustard sušené krůtí maso med a hořčice 40 g
99 Kč
více než 5 ks
Meat Makers Beef Jerky Mustard & Honey 40 g jsou tenké plátky hovězího masa marinované v medu, hořčici a dalších ingrediencích, které jsou konzervovány sušením. Vynikající zdroj bílkovin a energie nejen při sportu a těžké práci.
Meat Makers Beef Jerky Mustard & Honey sušené hovězí maso med a hořčice 40 g
99 Kč
více než 5 ks
Beef Jerky Original 40 g jsou jemně okořeněné tenké plátky z hovězí kýty, které jsou marinované a následně konzervované sušením. Vynikající a dobře stravitelný zdroj proteinů a energie při těžké práci nebo při sportu.
Meat Makers Beef Jerky Original sušené maso hovězí 40 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - pondělí 4.6.