Ústní vody

Ústní voda neslouží pouze k tomu, aby z vašeho dechu nebyla cítit snídaně a váš dech byl krásně svěží. Ústní vody jsou rovněž účinnou prevencí před tvorbou zubního kamene a zánětu dásní i v ústní dutině. Díky svému složení dokáže ústní voda účinně bojovat proti bakteriím, které se usazují na zubech či dásních. Mezi oblíbené patří například Listerine ústní voda, bylinné ústní vody nebo speciální dětská ústní voda, která pomůže zničit vše, na co zubní kartáček nestačil.

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit16 produktů
Intenzivní osvěžující účinek ratanhové ústní vody je dán rostlinnými výtažky a přírodními éterickými oleji.
Weleda Ústní voda Ratanhia 50 ml
-5 %
199 Kč189 Kč
Herbadent byliná ústna voda 400 ml je určena k pravidelné celkové hygieně dutiny ústní a jejím výplachům, které napomáhají mimo jiné i ke snižování vzniku zubního kazu, rizika zánětů a parodontózy. Vhodná od 3 let věku.
Herbadent bylinná ústní voda 400 ml
100 Kč
Neobyčejně osvěžující zážitek přímo pro vás! Ústní voda byla vyvinuta tak, aby pomáhala udržovat vaši ústní dutinu zdravou a svěží.
Ecodenta Extra osvěžující ústní voda 500 ml
156 Kč
Ústní voda s obsahem dubového uhlí účinně pečuje o dutinu ústní. Chrání zuby před plakem a zubním kazem a zanechá vaše zuby zdravé a zářivě bílé.
Ecodenta Mouthwash Extra Whitening 500 ml
238 Kč
Bylinná ústní voda Sanct Bernhard s obsahem bylinných extraktů a silic slouží k pravidelné hygieně dutiny ústní. Tradiční receptura, která posílí ústní mikroflóru.
Bylinná ústní voda Sanct Bernhard 200 ml
-16 %
129 Kč109 Kč
Doplněk stravy s vitamíny C, E a sladidly.
LR Cistus Incanus Ústní spray 30 ml
669 Kč