Vegan protein - čistá síla z rostlin

Kvalitní ingredience z rostlin
Proteinový drink obsahuje kvalitní BIO suroviny. Konopný, dýňový nebo slunečnicový prášek obsahují důležité bílkoviny a jsou navíc bohaté na minerální látky a vitamíny. Veškeré suroviny jsou pěstovány v přísně kontrolovaném ekologickém zemědělství, kdy jsou dodržovány všechny podmínky důležité pro šetrné chování k životnímu prostředí. Jedná se tak o skutečně čistý zdroj energie pocházející z přírody.

Vhodné nejen pro vegany
Díky využití rostlinných proteinů izolovaných výhradně z rostlinných zdrojů se jedná o výbornou alternativu pro doplnění bílkovin pro všechny, kdo nekonzumují žádné živočišné produkty. Zároveň tento protein ocení všichni, kteří touží po chutném a účinném drinku pro přidání bílkovin do stravy. Protein neobsahuje laktózu a je tedy vhodný především pro všechny, kteří trpí intolarencí na mléko a mléčné produkty.

Doplnění dobře vstřebatelných a využitelných proteinů
Bílkoviny obsažené v rostlinách jsou obecně známé pro své dobré vstřebávání. Protein byl navržen a namíchán tak, aby obsahoval co nejširší spektrum různých bílkovin. To znamená, že tělo získá vynikající stavební materiál pro svalovou regeneraci a účinnější využívání tukových zásob. Nápoj a obecně dostatečné přijímání zdrojů proteinů je velmi důležitou součástí zdravého jídelníčku.

Vynikající chuť
Nejen že má proteinový nápoj vynikající výživové hodnoty, ale nabízí i skvělou chuť. Existuje několik velmi povedených příchutí a každý si může vybrat, co mu bude nejvíc vyhovovat. Příprava je velmi jednoduchá a nápoj stačí rozmíchat ve vodě, případně lze směs přidat do kokteljů. do jogurtu nebo kaší.


Autor: Šárka Stuchlíková

Alternativní produkty