Zdravá výživa

Snažíte se jíst zdravě a potřebujete pár nápadů, jak vylepšit váš zdravý jídelníček? Pro udržování zdravého životního stylu jsou informace, které vám rozšíří obzory velmi důležité. Nejrůznější rady, tipy a články vám vysvětlí rozdíly mezi raw stravou a jídelníčkem pro vegany, doporučí vám ty nejlepší oleje, zasvětí vás do tajů oříšků i vlákniny a nabídnou vám recepty na zdravé mlsání. Získejte dostatek informací, které přispějí k vašemu zdraví!

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Bohužel mnoho lidí nemá o lepku dostatek informací a nakupují předražené jídlo, které nemusí být vždy zdravé. Důležité je číst informace o složení na obalech výrobku a nenechat se zmást reklamou.
Je lepek opravdu takový strašák?
Michaela Hynková
8.1.2018
Kvalitní hořká čokoláda je plná vitamínů a antioxidantů, které mají pozitivní přínos pro zdraví a také vám může pomoci zhubnout.
Jste závislí na sladkém? Kvalitní čokoláda vám neuškodí
Michaela Hynková
4.9.2017
Máte rádi sušené ovoce? Možná jste se už setkali s termínem lyofilizované ovoce, které přineslo revoluci v sušení ovoce. Pokud vám tento termín dosud ale nic neříkal, rádi vám jej v dnešním článku více přiblížíme.
Co znamená lyofilizované ovoce?
Kateřina Doul
24.8.2017
Deset superpotravin pro dietní jídelníček.
Co by ve vašem jídelníčku nemělo chybět?
Michaela Hynková
4.8.2017
Příloha je důležitou součástí pokrmů a v žádném případě by se neměla vynechávat. Je nezbytným zdrojem sacharidů, které dodávají energii, podporují činnost mozku, pomáhají trávit bílkoviny a večer připravují tělo ke spánku.
Přílohy ano, ale pozor jaké zvolíte!
Michaela Hynková
17.7.2017
Přemýšleli jste však někdy nad tím, jak vyrobit rýžové nudle doma?
Jak vyrobit rýžové nudle?
Kateřina Doul
12.6.2017
Cukry přijímáme jak přímo, tak velkou část tvoří takzvané skryté cukry. Většina osob mnohdy ani netuší, v čem všem jsou cukry ukryté. V takovém momentě se cukry stávají naším velkým nepřítelem.
Není cukr jako cukr
Kateřina Doul
29.5.2017
Neumíte si svůj život představit bez sladkého, přesto byste rádi žili zdravě? I když by se to obecně nemělo s cukrem přehánět, není cukr jako cukr. Proto se dnes podíváme na to, proč dát přednost slazení třtinovým cukrem.
Výhody třtinového cukru - je zdravější?
Kateřina Doul
29.5.2017
V posledních letech je velmi oblíbená stevia rostlina, ze které se právě připravuje přírodní sladidlo, a která dokonce neobsahuje žádné kalorie.
Jak používat stévii
Kateřina Doul
15.5.2017