Zdravá výživa

Snažíte se jíst zdravě a potřebujete pár nápadů, jak vylepšit váš zdravý jídelníček? Pro udržování zdravého životního stylu jsou informace, které vám rozšíří obzory velmi důležité. Nejrůznější rady, tipy a články vám vysvětlí rozdíly mezi raw stravou a jídelníčkem pro vegany, doporučí vám ty nejlepší oleje, zasvětí vás do tajů oříšků i vlákniny a nabídnou vám recepty na zdravé mlsání. Získejte dostatek informací, které přispějí k vašemu zdraví!

Autor
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit136 produktů
Přemýšleli jste však někdy nad tím, jak vyrobit rýžové nudle doma?
Jak vyrobit rýžové nudle?
Kateřina Doul
12.6.2017
Ořechy jsou nejen zdravým mlsáním, ale zároveň velmi oblíbenou pochoutkou. Abyste al skutečně potěšili své chuťové pohárky či nepřidali špatné ořechy do připravovaného dezertu, prozradíme vám, jak poznat žluklé ořechy.
Jak poznat žluklé ořechy?
Kateřina Doul
6.6.2017
Cukry přijímáme jak přímo, tak velkou část tvoří takzvané skryté cukry. Většina osob mnohdy ani netuší, v čem všem jsou cukry ukryté. V takovém momentě se cukry stávají naším velkým nepřítelem.
Není cukr jako cukr
Kateřina Doul
29.5.2017
Neumíte si svůj život představit bez sladkého, přesto byste rádi žili zdravě? I když by se to obecně nemělo s cukrem přehánět, není cukr jako cukr. Proto se dnes podíváme na to, proč dát přednost slazení třtinovým cukrem.
Výhody třtinového cukru - je zdravější?
Kateřina Doul
29.5.2017
V posledních letech je velmi oblíbená stevia rostlina, ze které se právě připravuje přírodní sladidlo, a která dokonce neobsahuje žádné kalorie.
Jak používat stévii
Kateřina Doul
15.5.2017
Javorový sirup je oblíbený nejen mezi milovníky klasických amerických palačinek, ale i mezi zastánci zdravé výživy. Na rozdíl od cukru nám javorový sirup dodává prospěšné živiny a má na nás příznivý vliv.
Javorový sirup - účinky a použití
Kateřina Doul
1.5.2017
Chcete žít zdravým životním stylem? Přáli byste si shodit přebytečné kilogramy nebo si udržet svou hmotnost? Základem je zdravá a vyvážená strava, aktivní pohyb a pravidelný režim, který začíná vydatnou a nutričně hodnotnou snídaní.
Originální a rychlá snídaně se snídaňovou směsí
Kateřina Doul
24.4.2017
Věděli jste, že semínka se řadí do skupiny takzvaných brainfood neboli potravin, které dodávají živiny mozku a podporují jeho regeneraci? Semínka však mají mnohem více účinků, o kterých se dozvíte na následujících řádcích.
Zdravá semínka: konopná, lněná, slunečnicová
Kateřina Doul
18.4.2017
Stravování v období těhotenství je nesmírně důležité. To, jak maminka jí ovlivňuje vývoj dítěte. Víte, jak se správně stravovat během těhotenství?
Jak se stravovat v těhotenství
Šárka Stuchlíková
4.4.2017