Zdravá výživa

Snažíte se jíst zdravě a potřebujete pár nápadů, jak vylepšit váš zdravý jídelníček? Pro udržování zdravého životního stylu jsou informace, které vám rozšíří obzory velmi důležité. Nejrůznější rady, tipy a články vám vysvětlí rozdíly mezi raw stravou a jídelníčkem pro vegany, doporučí vám ty nejlepší oleje, zasvětí vás do tajů oříšků i vlákniny a nabídnou vám recepty na zdravé mlsání. Získejte dostatek informací, které přispějí k vašemu zdraví!

Autor
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit130 produktů
Javorový sirup je oblíbený nejen mezi milovníky klasických amerických palačinek, ale i mezi zastánci zdravé výživy. Na rozdíl od cukru nám javorový sirup dodává prospěšné živiny a má na nás příznivý vliv.
Javorový sirup - účinky a použití
Chcete žít zdravým životním stylem? Přáli byste si shodit přebytečné kilogramy nebo si udržet svou hmotnost? Základem je zdravá a vyvážená strava, aktivní pohyb a pravidelný režim, který začíná vydatnou a nutričně hodnotnou snídaní.
Originální a rychlá snídaně se snídaňovou směsí
Kateřina Doul
24.4.2017
Věděli jste, že semínka se řadí do skupiny takzvaných brainfood neboli potravin, které dodávají živiny mozku a podporují jeho regeneraci? Semínka však mají mnohem více účinků, o kterých se dozvíte na následujících řádcích.
Zdravá semínka: konopná, lněná, slunečnicová
Kateřina Doul
18.4.2017
Stravování v období těhotenství je nesmírně důležité. To, jak maminka jí ovlivňuje vývoj dítěte. Víte, jak se správně stravovat během těhotenství?
Jak se stravovat v těhotenství
Šárka Stuchlíková
4.4.2017
Lidé často tvrdí, že na každodenní vaření prostě nemají čas. Jednu věc si však většina z nás neuvědomuje, že zdravá strava je pro nás důležitá, protože podporuje naše duševní a fyzické zdraví.
Proč vám vaření může zachránit váš život?
Michaela Hynková
28.3.2017
Snášenlivost hrachového proteinu u lidí je velmi dobrá, protože je lehce stravitelný a bez alergenů. Běžná dávka proteinů by neměla mít na organismus zásadní vliv.
Je pro vás hrachový protein nejvhodnější?
Michaela Hynková
22.3.2017
Je sirup z agáve opravdu zdravý? Abychom se dopracovali ke stejnému závěru, představme si nejprve Agave, z níž se tento sirup vyrábí.
Agávový sirup - je jeho konzumace škodlivá nebo zdraví prospěšná?
Beáta Rampáková
15.3.2017
Vaření, smažení a pečení si určitě nedokážeme představit bez tuků. Které oleje jsou ale vhodné na tepelnou úpravu?
Jaké jsou zdravé oleje na vaření?
Šárka Stuchlíková
8.3.2017
Koho trápí žaludeční problémy nebo nedobré trávení, tak by měl pozorně číst tyto řádky. Někdy nemusí jít o nic vážného, ale je třeba bolest žaludky nepodceňovat. Vždy jde o signály našeho těla, že něco není v pořádku.
Co s bolavým žaludkem?
Beáta Rampáková
28.2.2017