Zdravé kuchařky

 
90
505190505
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

 • Cukrfree kuchařka (Janina Černá) Kód: Z56697
  1 den Značka: Knihy
  Cukrfree kuchařka autorky Janiny Černé nabízí nejen inspiraci novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování.

  296 Kč
 • Vaříme podle herbáře 2 (Kateřina Winterová, Linda Rybová) Kód: Z5037
  1 den Značka: Knihy
  Ve druhém dílu knihy Vaříme podle herbáře se autorky opět zaměřují na kvalitní, ale přitom dostupné přírodní suroviny a vyhledávají dávné, pozapomenuté receptury, aby z nich poskládaly celoroční jídelníček, přímo nabitý zdravou energií.

  354 Kč
 • Jíme zdravě s Fitrecepty II. Kód: Z54747
  1 den Značka: Knihy
  Jíme zdravě s Fitrecepty II. je pokračováním úspěšné kuchařky Jíme zdravě s Fitrecepty.

  385 Kč
 • Jíme zdravě s Fitrecepty Kód: Z54746
  1 den Značka: Knihy
  Jíme zdravě s Fitrecepty obsahuje 120 originálních receptů rozdělených do 7 kategorií.

  385 Kč
 • Tak chutná štěstí (Jiří Kuchař, Josef Jonáš) Kód: Z4840
  1 den Značka: Knihy
  V knize Tak chutná štěstí objevíte více než dvě stě receptů, ve kterých hrají hlavní roli nejen populární stévie, ale především přírodní třtinový cukr typu demerara či raw sugar, opomíjená, a přitom velmi cenná melasa, český med nebo sušené ovoce.

  212 Kč
 • Vaříme podle herbáře (Kateřina Winterová, Linda Rybová) Kód: Z4677
  1 den Značka: Knihy
  Moudrost našich babiček se vrací. Kniha Vaříme podle herbáře vám nabídne nepřeberné množství rad, receptů a tipů, jak pracovat s bylinkami a jak je co nejlépe využít pro zdraví. Generacemi ověřené recepty zvládne každý – většina surovin roste na zahrádce nebo v přírodě, bylinky jsou srozumitelně popsány a doplňkové ingredience dobře vysvětleny.

  356 Kč
 • SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti (Annabel Karmel) Kód: Z4434
  1 den Značka: Knihy
  Kniha SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti obsahuje více než 130 receptů na podporu růstu, zvyšování energie a zlepšování funkce mozku pro zdravé, šťastné děti od 4 měsíců do 8 let.

  294 Kč
 • Nová biokuchařka Hanky Zemanové (Mgr. Hana Zemanová) Kód: Z49489
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Nová biokuchařka Hanky Zemanové je kompletně zaktualizované nové vydání původní Biokuchařky.

  505 Kč
 • Stručná celozrnná BIO kuchařka (Pavla Momčilová) Kód: Z4198
  1 den Značka: Knihy
  Známá odbornice na zdravou výživu a zdravé vaření v knize Stručná celozrnná BIO kuchařka odhalí taje využití celozrnných obilovin a produktů v moderní domácnosti. 100 jednoduchých a fungujících receptů a mnoho praktických rad pomůže každému (nejen) začátečníkovi s celozrnným vařením a pečením a seznámí ho i s potřebami celozrnné domácnosti. Kuchařka je vhodná i pro celiaky. Kromě receptů z pšenice, špaldy, žita, ovsa a ječmene zde naleznete i recepty z bezlepkových surovin - jáhly, pohanka, kukuřice a rýže natural.

  90 Kč
 • Víme, co jíme - Vědomé vaření (Lenka Žák) Kód: Z4165
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Víme, co jíme - Vědomé vaření ukazuje čtenářům jak je důležité vědět, co jíme. Autorka Lenka Žák, známá také jako Biolenka, nabízí čtenářům inspiraci, jak můžeme šetřit peníze, své zdraví i přírodu tím, že maximálně využijeme navařené suroviny. Zaměřuje se hlavně na obiloviny. Podle této kuchařky mohou vařit i lidé s bezlepkovou dietou, alergici, vegani, vegetariáni, ale i všichni, kteří si chtějí zpestřit svůj jídelníček. Navaříme-li plný hrnec jáhel, pohanky nebo špaldy, nabízí se možnost zpracování od hlavních jídel, polévek, pomazánek až po dezerty. A to všechno bez glutamátů a jiných chemických přísad, bílého cukru a bílé mouky. Kniha je netradiční kuchařkou, píše se v ní totiž o energii přírody, o jejím působení na naše zdraví. V závěru knihy najdete i rozhovory s hercem Jaroslavem Duškem, MUDr. Janem Hnízdilem, Klárou Jíchovou, která se zabývá makrobiotikou a publikuje články o výživě dětí, a taky s autorkou Biolenkou, ta moderuje pravidelný rozhlasový pořad o zdravé výživě.

  356 Kč
 • Vařím s láskou - bezlepková kuchařka nejen pro celiaky (Zuzana Kobíková & kol.) Kód: Z3495
  1 den Značka: Knihy
  Bezlepková kuchařka nejen pro celiaky Vařím s láskou je průvodcem domácí kuchyní bez lepku, mléka a vajec i pro úplné začátečníky.

  285 Kč
 • Veg mňamky nejen pro vegan(k)y (Martina Čermáková) Kód: Z3430
  1 den Značka: Knihy
  Martina Čermáková s úspěchem prezentuje veganskou kuchyni ne jako nezáživnou kombinaci zeleniny a zrní, ale jako chutnou až dekadentní, snadno připravitelnou krmi.

  163 Kč
 • Život bez pšenice: 30 minutová kuchařka (MUDr. William R. Davis) Kód: Z43114
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Život bez pšenice: 30 minutová kuchařka představuje 200 rychlých a jednoduchých receptů, jak zhubnout a uzdravit se vyloučením pšenice z jídelníčku.

  264 Kč
 • Hravě o živé stravě (Eva Hájková) Kód: Z41413
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Hravě o živé stravě je vitariánská a veganská kuchařka pro děti i dospělé.

  494 Kč

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.