Zdravé svačinky

Toužíte-li shodit pár kilogramů, či se pouze snažíte žít zdravým životním stylem, je alfou a omegou úspěchu nejen pestrý jídelníček, ale rovněž pravidelný režim. Pokud si nestíháte každý den chystat malé svačiny, které byste si dopřáli mezi snídaní, obědem a večeří, využijte praktické svačinky, které jsou nutričně vyvážené a dodávají organismu jak energii, tak cenné živiny. Zdravé svačinky různých chutí jsou navíc skvělé i na dlouhé cesty nebo náročné tréninky. S praktickou a především chutnou svačinkou dostane vaše tělo, co potřebuje, a nečekaný hlad u vás nebude mít šanci.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit8 produktů
Cereální kroužky s jogurtovou příchutí a pufovaným laskavcem na povrchu jsou perfektní svačinka pro děti i dospělé.
Allnature Kroužky jogurtové 80 g
29 Kč
Svačinka plná dobrot pro ty, kteří chtějí svůj aktivní den ozvláštnit tropickým sluncem. Ananas, banán s křehkým kokosem a kakaovými boby pro vaše povzbuzení.
Allnature směs svačinka Tropicano 20 g
39 Kč
Cereální kuličky s medem jsou sladká a křupavá svačinka nejen na cesty.
Allnature Kuličky medové 80 g
29 Kč
Svačinka plná dobrot pro každého, kdo chce duševně pracovat na plný výkon.
Allnature směs svačinka Student 60 g
39 Kč
Cereální karamelové kroužky s pufovaným laskavcem na povrchu jsou skvělá svačinka nejen na cesty.
Allnature Kroužky karamelové 80 g
29 Kč
Svačinka plná dobrot pro ty, kdo chtějí být ve formě. Oříšky a sušené plody dodají koncentrovanou energii nezbytnou ke špičkovým výkonům i k protažení těla po dni v kanceláři.
Allnature směs svačinka Sport 60 g
39 Kč
Svačinka plná dobrot pro ty, kdo potřebují doplnit energii. Oříšky, sušené plody a semínka plná minerálů a vitamínů vám rychle dodají chuť do života bez únavy.
Allnature směs svačinka Fit 60 g
39 Kč
Svačinka plná dobrot pro ty, kdo rádi zdravě mlsají. S hrstí oříšků a sušených plodů dodáte tělu potřebné minerály i vitamíny. A můžete mlsat bez výčitek.
Allnature směs svačinka Mlsoun 60 g
39 Kč