Zdraví

Stokrát opakované a stokrát pravdivé přísloví, že zdraví máme jen jedno stále platí a vždy bude. To, jak žijeme nyní se nám v budoucnu vrátí. Proto neváhejme dělat pro své zdraví maximum, ať si udržíme mladistvý elán a pevné zdraví do vysokého věku. Jak se udržet fit a zdraví i v dnešní hektické době? Neváhejte se začíst do níže publikovaných článků, z nichž každý přináší cenné rady do života.

Autor
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit240 produktů
Příčinou špatné funkce metabolismu je nedostatek pohybu, stres a špatná strava, proto je dobré se držet 9 základních doporučení od výživových odborníků, jak ovlivnit intenzitu metabolismu.
Půst: ideální nastartování metabolismu
Michaela Hynková
21.8.2017
Migrenózní záchvat je často vyvolán nadměrným stresem, alergiemi, zápachem, dehydratací, nedostatkem spánku, hormonálními výkyvy, změnou počasí, přílišným kouřením a popíjením alkoholu.
Co způsobuje migrénu a jak ji léčit?
Michaela Hynková
11.4.2017
I vy jste si řekli po přečtení nadpisu tohoto článku, že netušíte o čem je řeč? Pokud ano, nebojte se, nejste rozhodně jediní, kteří ještě neslyšeli o sójovém lecitinu. Pojďme si tedy představit funkce, účinky a význam lecitinu.
Sójový lecitin - pramen dobrého zdraví
Beáta Rampáková
5.4.2017
Zdraví mozek si více pamatuje a lépe udrží pozornost. Podívejte se na 5 způsobů, jak zdraví svého mozku zvýšit.
5 nejlepších způsobů, jak zvýšit zdraví mozku
Šárka Stuchlíková
31.3.2017
Postačí našemu tělu vitamíny ze stravy nebo potřebuje i vitamínové doplňky?
Vitamínové doplňky - jsou nutné?
Beáta Rampáková
17.3.2017
Aloe vera má všestranné účinky, pro které si ji jednoduše zamilujete. Nevěříte? Vyzkoušejte produkt s aloe a uvěříte.
Důvody, proč milovat aloe vera
Šárka Stuchlíková
10.3.2017
Určitě všichni známe pocit, když nám chybí spánek nebo jsme se nevyspali dobře a cítíme se celí rozlámaní a vyčerpání. V takových chvílích si uvědomujeme, že spánek je velmi důležitý nejen pro správné fungování, ale i naše zdraví.
Jaké jsou spánkové cykly a proč jsou tak důležité?
Beáta Rampáková
9.3.2017
Ostropestřec mariánský však není ledajaký bodlák. Silybum marianum je totiž velmi dekorativní bodlák, který mnozí lidé pěstují jako okrasnou zahradní bylinu.
Ostropestřec mariánský: detox jater
Beáta Rampáková
7.3.2017
Esenciální látka, kterou si naše tělo neumí samo vytvořit a musí být dodávána v potravě. Přesně to jsou omega-3 mastné kyseliny. Proč je potřebujeme a kde všude je najdeme?
Překvapivé důvody, proč naše tělo potřebuje omega-3 kyseliny?
Šárka Stuchlíková
6.3.2017