Zdraví

Stokrát opakované a stokrát pravdivé přísloví, že zdraví máme jen jedno stále platí a vždy bude. To, jak žijeme nyní se nám v budoucnu vrátí. Proto neváhejme dělat pro své zdraví maximum, ať si udržíme mladistvý elán a pevné zdraví do vysokého věku. Jak se udržet fit a zdraví i v dnešní hektické době? Neváhejte se začíst do níže publikovaných článků, z nichž každý přináší cenné rady do života.

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Určitě mnozí z nás slyšeli o lněném oleji a jeho fantastických účincích pro lidské zdraví. Ale pravděpodobně méně je těch, kteří lněný olej vyzkoušeli a pravidelně používají.
Lněný elixír lidského zdraví
Beáta Rampáková
3.3.2017
Astma bronchiale se totiž v současnosti stále více stává civilizační chorobou, protože postižených lidí, trpících astmatem, přibývá. O jaké onemocnění se jedná?
Astma - příčiny a rizikové faktory
Beáta Rampáková
2.3.2017
Opar je nepříjemný problém, který nás trápí nejen ze vzhledového hlediska. Otázka, na kterou řada lidí hledá odpověď, spočívá v tom, jak se zbavit oparu. Existují rady a tipy, které mohou pomáhat. Jaké to jsou?
Jak se zbavit oparu?
Šárka Stuchlíková
2.3.2017
Když se řekne antikoncepce, většina z nás si představí prostředek, který má sloužit k zabránění nežádoucího těhotenství. Tento pojem má však mnohem širší význam.
Způsobuje antikoncepce depresi?
Beáta Rampáková
1.3.2017
Ve věku přibližně 25 let, podle některých ve věku 35 let, začíná tělo vytvářet méně kolagenu, je tedy nutné začít pleť a organismus zásobovat touto nejdůležitější bílkovinou našeho těla cílevědomě.
Jak si doplnit chybějící kolagen v organismu?
Beáta Rampáková
28.2.2017
Koho trápí žaludeční problémy nebo nedobré trávení, tak by měl pozorně číst tyto řádky. Někdy nemusí jít o nic vážného, ale je třeba bolest žaludky nepodceňovat. Vždy jde o signály našeho těla, že něco není v pořádku.
Co s bolavým žaludkem?
Beáta Rampáková
28.2.2017
Bílkoviny se často zmiňují v souvislosti s hubnutím a různými dietami. No ať už hubneme nebo ne, bílkoviny jsou velmi potřebné pro náš organismus. Naštěstí pro nás, jsou obsaženy téměř v každém jídle.
Zdravý život bohatý na bílkoviny
Beáta Rampáková
28.2.2017
Žaludek je jedním z nejdůležitějších orgánů v těle, protože hraje klíčovou roli při trávení potravy. Pokud žaludek udržujete zdravý, vyhnete se nepříjemným bolestem a vaše tělo bude celkově fungovat mnohem lépe.
Zdravý žaludek a střeva
Tereza Župová
27.2.2017
Mnozí jsme zřejmě slyšeli tento pojem Ginkgo biloba nebo jsmena něj možná viděli reklamu. Méně je pravděpodobně těch, kteří ho také vyzkoušeli na "vlastní kůži." Co to vlastně Ginkgo biloba je a na co se používá?
Ginkgo biloba
Beáta Rampáková
27.2.2017
Víme, že potraviny plné antioxidantů jsou pro nás pravděpodobně dobré, stejně jako bychom měli kupovat kosmetiku plnou antioxidantů, aby naše pleť zůstala zdravá a odrazila všechny známky stárnutí.
Co jsou antioxidanty?
Tereza Župová
27.2.2017
Co jíst nebo nejíst při průjmu?
Průjem
Beáta Rampáková
27.2.2017
Akupunktura je prastará čínská léčebná metoda využívající speciální body na těle. Ty se aktivují díky jemným jehličkám. Jak celý proces funguje a s čím vším může akupunktura pomocí? A kdy naopak není vhodná?
Co je akupunktura? Jak může zlepšit vaše zdraví?
Šárka Stuchlíková
24.2.2017
Pojďme se seznámit s vápníkem a jeho dvěma "společníky".
Zdravé kosti a zuby
Beáta Rampáková
24.2.2017
Chemické léky nejsou vždy tím nejlepším řešením. Někdy to jde i jinou cestou, která je více schůdná pro organismus. Co jsou homeopatika a v jakých případech se vyplatí jejich používání?
Homeopatika: Jak to funguje?
Šárka Stuchlíková
23.2.2017
Věděli jste, že problém vaginální mykózy trápí až 75 % žen? Necelých 5 % žen pak trpí vaginální mykózou pravidelně. Proto jsme se rozhodli v dnešním článku podívat na to, proč se vaginální mykóza objevuje a jak se jí zbavit.
Trápí vás vaginální mykóza?
Kateřina Doul
23.2.2017
Víte, která bylinka měla takové vznešené postavení ve světě léčivých rostlin a ještě vznešenější jméno? Pokud máte na mysli Benedikt lékařský, tak se nemýlíte! Právě této vzácné a velmi známé léčivé bylině je věnován tento článek.
Benedikt lékařský
Beáta Rampáková
23.2.2017
Ovoce je bohaté na cukry, vlákninu, vitamíny, minerály, stopové prvky, jeho denní konzumace nám pomůže nejen zdravě zhubnout, ale i posílí naše zdraví.
Ovoce na hubnutí, které je vhodné a které ne?
Beáta Rampáková
22.2.2017
Guarana versus káva. Která z nich je lepší a zdravější?
Guarana
Beáta Rampáková
21.2.2017
V současnosti se stále více setkáváme s lidmi, kteří trpí revma, nebo mají revmatiky ve svém blízkém okolí. Revma se nevyhýbá už ani dětem. O jaké onemocnění vlastně jde a dá se revma léčit a vyléčit?
Když nás
Beáta Rampáková
21.2.2017
Stejně tak dobře se však v našem organismu mohou uhnízdit zlí parazité, kteří naše tělo vysávají a na oplátku nic neposkytují. Jak poznat, že máme ve svém těle parazity a jak se jich zbavit?
Zbavte své tělo parazitů
Šárka Stuchlíková
21.2.2017