Zdraví

Stokrát opakované a stokrát pravdivé přísloví, že zdraví máme jen jedno stále platí a vždy bude. To, jak žijeme nyní se nám v budoucnu vrátí. Proto neváhejme dělat pro své zdraví maximum, ať si udržíme mladistvý elán a pevné zdraví do vysokého věku. Jak se udržet fit a zdraví i v dnešní hektické době? Neváhejte se začíst do níže publikovaných článků, z nichž každý přináší cenné rady do života.

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Je to mléčný sekret vylučovaný hltanovými žlázami mladých včel, který obsahuje asi 60 % vody, 15 % cukru, 13 % bílkovin, 5 % tuku, 3 % vitamínů a aminokyselin.
Mateří kašička
Michaela Hynková
20.2.2017
Příčina chrápání může být různá, přečtěte si o tom více.
Jak se zbavit chrápání?
Tereza Župová
20.2.2017
Rakovina je velmi zákeřná nemoc, na kterou bohužel běžné léky nestačí. Je nutné zapojit do boje všechno, co máme k dispozici. To platí hlavně o stravě, jejíž pomoc může být skutečně nenahraditelná.
Super ovoce, které může pomoci v boji proti rakovině
Šárka Stuchlíková
17.2.2017
Pokud se rozhodnete pro návštěvu solária, měli byste znát jisté informace a pravidla, která je třeba dodržovat při umělém opalování.
Je solárium ve skutečnosti bezpečné?
Beáta Rampáková
17.2.2017
Někteří lidé si pletou alergii s astmatem, resp. pokládají toto onemocnění za identické a chápou pojem astma jako synonymum alergie. No je tomu opravdu tak?
Čemu bychom se měli vyhýbat při astmatu?
Beáta Rampáková
17.2.2017
Jak zvítězit nad bradavicemi a kuřími oky, které nám ztrpčují život
Bradavice a kuří oka
Beáta Rampáková
16.2.2017
Probiotika v podobě živých mikroorganismů příznivě ovlivňují zdravotní stav, vyvažují poměr mezi dobrými a špatnými bakteriemi v těle, posilují imunitu a chrání tělo před škodlivými vlivy.
Probiotika, výhody potravin a doplňků
Michaela Hynková
15.2.2017
Máte-li zvýšenou hladinu cukru v krvi nebo cukrovku měli byste zhubnout a upravit jídelníček.
Nižší hladiny cukru v krvi zlepšují trávení
Michaela Hynková
15.2.2017
Cítíte se unavení či se vám zdá, že vaše věčná snaha zhubnout je stále marná? V případě, že máte stále málo energie, může se jednat o důsledek zpomaleného metabolismu.
Potraviny, které zvýší váš metabolismus
Kateřina Doul
15.2.2017
Dejme "sbohem" nepříjemnému pocení chodidel
Nadměrné pocení nohou. Jak s tím bojovat?
Beáta Rampáková
15.2.2017
Kyselina listová je vitamin patřící do skupiny B-komplex. Hraje důležitou roli při krvetvorbě a jako součást vzniku nukleových kyselin a aminokyselin. Nejvýznamnější roli má ale v těhotenství.
Kyselina listová a prevence předčasného porodu
Tereza Župová
15.2.2017
V dnešní době se setkáváme nejen s tím, že mnoho lidí trpí alergiemi. A protože jsou termínem ekzém často mylně pojmenována různá podráždění kůže, v dnešním článku se podíváme na to, co se pod názvem ekzém doopravdy skrývá.
Trápí vás nepříjemný ekzém?
Kateřina Doul
14.2.2017
Časté nošení vysokých podpatků není zdravé. Pokud nedáte na vysoké jehly dopustit a jsou vaší denní součástí, zamyslete se nad tím, co děláte svým nohám.
Vysoké podpatky by mohly zničit vaše nohy!
Šárka Stuchlíková
14.2.2017
Už při vyslovení nebo zaslechnutí slova rakovina nám mnohdy naskočí přímo husí kůže. Asi netřeba vysvětlovat, proč to tak je. Spojujeme si toto onemocnění s tím nejhorším, co může člověka postihnout. Umíme toto onemocnění definovat?
Rakovina děložního čípku - tichý zabiják žen
Beáta Rampáková
14.2.2017
Protože záněty nás mohou nepříjemně potrápit a ne zřídka mohou přerůst i do vážnějších problémů, v dnešním článku se proto podíváme na potraviny, které dokáží bojovat se záněty.
Potraviny, které bojují se záněty
Kateřina Doul
14.2.2017
Hroznový olej účinky na pleť, vlasy a zdraví. Je hypoalergenní, protizánětlivý, léčí akné, popraskané cévy a pomáhá i na kruhy pod očima.
Olej, který pohladí naše tělo i duši
Beáta Rampáková
14.2.2017
Migréna je nepříjemná bolest hlavy, která se projevuje v různě dlouhých záchvatech. Někteří lidé jsou ke vzniku tohoto problému náchylnější, než ostatní. A jaké přírodní prostředky pomáhají proti migréně?
Trpíte migrénou? Úleva přirozenou cestou
Šárka Stuchlíková
14.2.2017
Rozmarýn nebo také rozmarýna lékařská je bylinka široce využívaná v kuchyni i pro zdraví.
Rozmarýn - léčivá síla
Beáta Rampáková
14.2.2017
Nadýmání, plynatost neboli větry jsou způsobeny průchodem plynu přes trávící ústrojí ven řitním otvorem, což se může stát zdrojem posměchu a rozpaků.
Vyhněte se nadýmání
Michaela Hynková
10.2.2017
Patříte k lidem, kteří si občas dají skleničku vína a po chvilce je již pálí žáha? Nebo vás pálení žáhy trápí mnohem častěji a vy už nevíte, co si s tím počít? Víte, co to pálení žáhy vlastně ale je, jaké jsou jeho příčiny?
Co způsobuje pálení žáhy? A jak tuto bolest zmírnit?
Kateřina Doul
10.2.2017