Zklidňující hydratační denní krém Dermedic Tolerans RECENZE

Když jsem měla možnost vyzkoušet výrobky z řad Dermedic, čekalo mě dlouhé rozhodování, jaké vlastně vyzkouším.  Když jsem si prohlížela produkty, všimla jsem si zklidňujícího hydratačního denního krému. A řekla jsem si: ,,Žádný krém na pleť nevyužívám, mám ji ale suchou, co takhle ho vyzkoušet?“. Vybrala jsem si ho tedy a musím říct, že mě opravdu nezklamal.

Už ze začátku zaujme svým jednoduchým designem, který se líbí mnoho lidem. Není přezdobený a připadá mi, jako by byl vyroben v lékárně. Tato řada má vlastně za cíl lepšit, takže se tomuto vzhledu nemůžeme divit. Vypadá přesně tak, jak by měl.

Ze začátku jsem byla opravdu překvapena způsobem aplikace. Než jsem přišla na to, kolik si mám na obličej aplikovat, tak mi často vyteklo krému víc, než jsem chtěla. Když jsem se ale s tímto druhem seznámila, tak jsem ho ocenila.

Konzistence je bílé barvy. Parfemaci jsem skoro žádnou necítila, ale to mi v žádném případě nevadilo. Nejsem moc ráda, když něco voní až moc. Proto jsem tuto vlastnost ocenila.

Nanášení je opravdu jednoduché. Bála jsem se, že po nanešení budu cítit na tváři takový ten “lepkavý“ pocit, to se ale nestalo. Krém se velice rychle vstřebal. Za tuto vlastnost jsem byla opravdu ráda!

Celkově bych tento krém zhodnotila jako opravdu vynikající. Mám ho skoro tři měsíce a stále je v něm nejméně polovina. Má veškeré vlastnosti, které jsou u mě důležité: rychle se vstřebává, nemá přílišnou parfemaci a dlouho vydrží. Za dobrou cenu seženete kvalitní péči o vaši pleť.

Výrobek pro Vás otestovala: Kristýna Fričová