Zubní nitě

Dokonalá každodenní hygiena úst se neobejde bez používání zubní nitě. Nit rychle a šetrně vyčistí každou skulinku ve vašich ústech od zbytků jídel, nečistot i zubního plaku. Obratně vyčistí i ty nejmenší mezery mezi zuby, dostane se pod okraj dásně a odstraní zubní plak i z ploch zubů, kam se kartáček ani mezizubní kartáček nedostane. Různé druhy nití mají svoje speciální funkce, které přispívají k udržení krásných, čistých a zdravých zubů.

Výrobce
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit4 produkty
Oral-B Super Floss ortodontická zubní nit pro rovnátka 50 m je vytvořena tak, aby dokonale vyčistila mezizubní prostor, dosáhla pod můstky, pomohla vyčistit části rovnátek, které běžný kartáček nezvládne vyčistit.
Oral-B Super Floss ortodontická zubní nit pro rovnátka 50 m
95 Kč
Dentální nit pro dokonalé vyčištění mezizubních prostor. S dentální nití Curaprox DF 834 Floss vyčistíte více než 40% mezizubního prostoru tam, kde nedosáhnete běžným zubním kartáčkem.
Curaprox DF 834 dentální nit Floss medium 50 m mátová
79 Kč
Elmex voskovaná zubní nit 50 je napuštěna aminofluoridem, jež je uvolňován na povrch zubní skloviny. Aminofluorid účinně bojuje proti usazování zubního plaku a chrání tak zubní sklovinu před bakteriemi a samotný zub před vznikem zubního kaz
Elmex voskovaná zubní nit 50 m
109 Kč
Oral-B Essential Floss voskovaná mentolová nit pro váš zdravý úsměv. Pomůže odstranit plak a nečistoty z těžko dostupných míst v ústech, kam se kartáček nedostane.
Oral-B Essential Floss voskovaná mentolová nit 50 m
89 Kč