Zuccari Aloe Vera krém na ruce 50 ml

Zuccari Aloe Vera krém na ruce 50 ml
Krém spolehlivě ošetřuje pokožku rukou, nehty i nehtovou kůžičku. Do hloubky ruce hydratuje, vyživuje a chrání je před vnějšími škodlivými vlivy. Zanechává pokožku rukou jemnou, pružnou a přirozeně mladistvou.
Cena vč. DPH:
99 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
zítra
Kód25023
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Krém na ruce Aloe Vera Zuccari vyživuje a do hloubky hydratuje pokožku rukou, regeneruje ji a ošetřuje její případné poškození. Pokožka rukou je velmi namáhaná vnějšími škodlivými vlivy, působí na ni rozmary počasí, časté mytí rukou, ale i používání čisticích přípravků bez ochranných rukavic. Allantoin, glycerol a močovina zajišťují pokožce rukou hloubkovou hydrataci a přirozeně mladistvý vzhled.

Hydratační krém na ruce Aloe Vera je dermatologicky testován a schválen, nikdy však nebyl testován na zvířatech. Krém ihned po nanesení pokožku osvěžuje a dodává jim vláčnost. Rychle a šetrně ošetří drsné a popraskané ruce. Pomocí patentované technologie ReversOsmose®, která koncentruje výtažky z aloe vera, zanechává krém pokožku rukou jemnou, přirozeně pružnou a celkově ošetřenou.

Po pravidelném používání krému Aloe vera se zacelí praskliny na pokožce, pokožka se zklidní, zmizí její zarudnutí a ruce budou hedvábně jemné. Přípravek také vyživuje nehty, dodává jim pevnost a ošetřuje nehtovou kůžičku. Předchází předčasnému stárnutí pokožky a udržuje ruce zdravé a krásné.

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Použití:
Nanášejte na ruce jako prevenci alespoň dvakrát denně, při podráždění nebo v případě popraskané pokožky nanášejte krém kdykoliv podle potřeby.

Objem:
50 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují