Zuccari Aloe Vera micelární voda 200 ml

Zuccari Aloe Vera micelární voda 200 ml
Jemná micelární voda s přírodním složením obsahuje koncentrovanou aloe vera, řadu dalších přírodních látek a probiotika. Šetrně pleť čistí, hloubkově hydratuje, vyživuje a účinně pomáhá k její regeneraci.
Cena vč. DPH:
279 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
pozítří
Kód25015
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Micelární voda Aloe Vera Zuccari jemně odstraňuje z pleti všechny nečistoty, zbytky líčidel, přebytečný kožní maz i odumřelé pleťové buňky. Pomocí malých částeček – micel, které na sebe nečistoty vážou, čistí pleť důkladně, rychle a přitom velmi šetrně.

Čisticí micelární voda Aloe Vera obsahuje řadu přírodních účinných látek, které spolu se speciálním koncentrátem vyrobeným pomocí patentované technologie ReversOsmose ® pleť vyživuje a do hloubky hydratuje. Neobsahuje žádnou přidanou vodu a její složení je tak šetrné, že není potřeba pleť po jejím použití oplachovat.

Micelární voda Aloe Vera pleť spolehlivě čistí, zvlhčuje a tónuje, posiluje její obranyschopnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Dokonale pleť připraví na noční odpočinek nebo na další líčení. Přípravek obsahuje probiotika, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu v pleti, způsobují intenzivní obnovující procesy a tím zmírňují ochabování pleti i tvorbu vrásek. Micerální voda Aloe Vera Zuccari je unikátní péčí, která Vaši pleť spolehlivě vyčistí a celkově zdokonalí.

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Použití:
Nanášejte pomocí kosmetického tamponku na pleť a jemně otírejte. Pokračujte až do úplného vyčištění pleti. Nemusíte oplachovat!

Objem:
200 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují