Zuccari Aloe Vera ochranná zubní pasta 100 ml

-34 %
Zuccari Aloe Vera ochranná zubní pasta 100 ml
Pasta zuby čistí pomocí přírodních látek od zubního plaku, zbytků jídel i zubního kamene. Jedinečným způsobem zuby bělí a ošetřuje dásně. Zanechává v ústech příjemně svěží pocit.
Cena vč. DPH:
99 Kč
Běžná cena:
149 Kč
Ušetříte
50 Kč 34 %
vyprodáno
Kód25022
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Ochranná bělicí zubní pasta Aloe Vera Zuccari čistí zuby od zubního plaku, zbytků jídel i zubního kamene. Spolehlivě zuby vyčistí a vybělí barevné skvrny, které na zubech vznikají od pití kávy, červeného vína nebo jiných nápojů. Pasta dodá vašim ústům svěží dech pomocí výtažků z rozmarýnu.

Zubní pasta Aloe Vera má přírodní složení, které zuby čistí a bělí velmi šetrně. Pomocí patentované technologie ReversOsmose® byl vytvořen koncentrát z výtažků aloe vera, který má blahodárný vliv na dásně i zuby. Tea Tree a echinacea účinně bojují proti zubnímu plaku a zubnímu kameni. Vitaminy A, C a P vyživují a chrání dásně. Pastu můžete v případě zájmu používat i v případě, že užíváte homeopatika.

Pasta na zuby Aloe Vera je vhodná i pro citlivé dásně, neobsahuje parabeny, alergeny ani mátu a nikdy nebyla testována na zvířatech. Účinná pasta je vhodná i pro děti, ale do šesti let je potřeba, aby si zuby čistily pod dohledem dospělých osob a pastu nepolykaly. Bělicí zubní pasta Aloe Vera čistí vaše zuby pomocí přírody, zanechává je čisté a nádherně zářivé.

Použití:
Používejte nejméně dvakrát denně, nanášejte přiměřené množství na kartáček a čistěte po dobu dvou minut.

Obsah:
100 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Bylinná zubní pasta Sanct Bernhard 100 ml
-23 %
129 Kč99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Bylinná ústní voda Sanct Bernhard 200 ml
-16 %
129 Kč109 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz