Zuccari Aloe Vera Deodorant 100 ml

Zuccari Aloe Vera  Deodorant 100 ml
Šetrný deodorant efektivně a dlouhodobě chrání tělo před pachem potu pomocí přírodních látek, zároveň pokožku zklidňuje, hloubkově hydratuje a vyživuje.
Cena vč. DPH:
169 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód25025
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Deodorant Aloe Vera Zuccari spolehlivě ochrání vaše tělo před zápachem potu po celých 48 hodin. Díky svému složení využívá adstringentních účinků přírodně se vyskytujícího kamence, který je k pokožce velmi šetrný. Krystaly kamence se do pokožky nevstřebávají, nýbrž zůstávají na jejím povrchu, a tím pádem mechanicky neucpávají kožní póry ani se nedostávají do těla.

Kamenec obsažený v deodorantu Aloe Vera působí antibakteriálně a zamezuje tak vzniku pachu potu. Pot sám o sobě není cítit, ale zápach vzniká až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. V případě použití deodorantu jsou bakterie zničeny a pot není cítit. Sprej je navíc obohacen o zklidňující šťávu z aloe vera, která má na pokožku blahodárné účinky.

Účinný deodorant Aloe Vera mohou používat i lidé s citlivou pokožkou, má velmi šetrné složení bez obsahu alkoholu. Výtažky z aloe vera jsou díky technologii ReversOsmose® koncentrované, proto jsou účinky mnohonásobně vyšší. Účinně pokožku zklidňují, ošetřují a vyživují. Deodorant obsahuje také výtažky ze zeleného čaje, které pokožku do hloubky hydratují a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Deodorant Aloe Vera Zuccari nabízí efektivní, zcela přirozenou ochranu, která proti pachu potu bojuje silou přírody.

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Použití:
Nanášejte na čistou pokožku v podpaží nebo kdekoliv na těle. Používejte kdykoliv podle aktuální potřeby.

Objem:
100 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují